Xiaomi znižuje cenu MiPadu, pripravuje sa na predstavenie MiPad 2?

Teraz čítate
Xiaomi znižuje cenu MiPadu, pripravuje sa na predstavenie MiPad 2?

Úspešný tablet od Xiaomi, ktorý vo svete zožal veľký úspech, sa bude od 8. apríla predávať s výraznou zľavou. Mnohí predpokladajú, že Xiaomi zvolilo túto cenovú politiku kvôli blížiacemu sa predstaveniu MiPadu druhej generácie, ktorá sa uskutoční 8. apríla a v tento deň budú všetky Xiaomi produkty k dostaniu s výraznou zľavou.

[/blockquote]

Xiaomi MIpad 16G môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Xiaomi MiPad ponúka 7,9-palcový displej, výkonný procesor Nvidia Tegra K1, ktorému sekunduje 2 GB operačnej pamäte RAM a to všetko je ukryté v elegantnom tele o hrúbke 7,9 mm. Čerešničkou na torte je predovšetkým odladené prostredie MIUI, ktoré sa precíznosťou a odladenosťou môže rovnať iOS. Pri príležitosti predstavenia nových produktov nieje prekvapením, že Xiaomi zlacnilo práve MiPad, ktorý spoločnosti priniesol nemalé zisky. 16 GB verzia bude dostupná za 192 € a verzia so 64 GB úložiskom bude dostupná za 222 €.

mi pad

Tieto ceny samozrejme platia opäť len pre Čínu, no dúfame, že pokles cien uvidíme aj u e-shopov, ktoré MiPad predávajú globálne. Xiaomi MiPad si môžete zakúpiť u našich partnerov iBuygou.com alebo Smartzero.sk.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]