Úspešný tablet od Xiaomi, ktorý vo svete zožal veľký úspech, sa bude od 8. apríla predávať s výraznou zľavou. Mnohí predpokladajú, že Xiaomi zvolilo túto cenovú politiku kvôli blížiacemu sa predstaveniu MiPadu druhej generácie, ktorá sa uskutoční 8. apríla a v tento deň budú všetky Xiaomi produkty k dostaniu s výraznou zľavou.

[/blockquote]

Xiaomi MIpad 16G môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Xiaomi MiPad ponúka 7,9-palcový displej, výkonný procesor Nvidia Tegra K1, ktorému sekunduje 2 GB operačnej pamäte RAM a to všetko je ukryté v elegantnom tele o hrúbke 7,9 mm. Čerešničkou na torte je predovšetkým odladené prostredie MIUI, ktoré sa precíznosťou a odladenosťou môže rovnať iOS. Pri príležitosti predstavenia nových produktov nieje prekvapením, že Xiaomi zlacnilo práve MiPad, ktorý spoločnosti priniesol nemalé zisky. 16 GB verzia bude dostupná za 192 € a verzia so 64 GB úložiskom bude dostupná za 222 €.

mi pad

Tieto ceny samozrejme platia opäť len pre Čínu, no dúfame, že pokles cien uvidíme aj u e-shopov, ktoré MiPad predávajú globálne. Xiaomi MiPad si môžete zakúpiť u našich partnerov iBuygou.com alebo Smartzero.sk.

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú