Čínsky technologický gigant je už dobre známy svojimi prepracovanými gadgetmi za nízke ceny. Jeho technologické vychytávky sú vďaka tomu dostupné pre každého a inak to nie ani v prípade minimalistickej stolnej lampy, ktorú vyrába už známa spoločnosť Yeelight.

Rovnako nízka cena ako v Číne

Stolná lampa Xiaomi Yeelight prichádza s jednoduchým, no moderným dizajnom. Konštrukcia prevedená v bielej farbe skrýva niekoľko funkcií, ktoré ťa nebudú stáť veľa.

Kúpiť Xiaomi Yeelight stolnú lampu za 19 €
Zľavový kupón vo FonTech Shope

Vďaka zľavovému kupónu, ktorý nájdeš exkluzívne v našom FonTech Shope, ťa táto šikovná lampa vyjde na fantastických 19 €. Ide pritom o drahšiu verziu tejto lampy, ktorá má zabudovanú 2000 mAh batériu a bez napájania dokáže svietiť až 5 hodín v kuse. Za rovnakú cenu sa predáva aj v domovskej Číne, a tak si môžeme tento parádny gadget užiť rovnako lacno ako Číňania.

Čistý dizajn a mnoho funkcií

Tento zaujímavý gadget ponúka minimalistický dizajn a konštrukciu vyrobenú z hliníka, ktorý pokrýva na dotyk príjemný silikón. Okrem toho sa však dostalo aj na flexibilné rameno, ktoré umožňuje polohovanie lampy podľa potreby. O dostatočné osvetlenie aj v tej najväčšej tme sa stará až 60 vstavaných LED diód, ktoré sú rozdelené na dve polovice. Jedna z nich disponuje teplejším odtieňom bielej farby, zatiaľ čo tá druhá disponuje zase chladnejším.

Vďaka tejto zaujímavej kombinácii si možno zvoliť odtieň ako aj intenzitu osvetlenia podľa vykonávanej činnosti. Pri večernom čítaní kníh či prehliadaní internetu teda padne vhod teplejší alebo neutrálny odtieň. Naopak, pri rysovaní, kreslení a v podstate pri akejkoľvek kreatívnej činnosti oči väčšmi ocenia ten chladnejší.

Táto novinka bude predávaná v dvoch verziách, pričom jedna z nich ponúkne vstavanú 2000 mAh batériu. Vďaka tomu bude možné túto lampu používať až 5 hodín bez otravných káblov. Inak je ale napájanie oboch verzií riešené cez microUSB konektor, čo znamená, že lampu je možné dobíjať aj pomocou powerbanky.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom