banner-redmi-3sInteligentné osvetlenie je v poslednej dobe veľmi populárne. Svedčí o tom aj záujem o svetlá Hue Light od giganta v tejto oblasti, spoločnosti Philips. Konkurencia sa snaží získať si na svoju stranu nejakých zákazníkov a veľký potencionálny zisk vidí aj Xiaomi. Medzi produktmi čínskeho giganta nájdeme hneď niekoľko inteligentných žiaroviek alebo nádherných stolových lámp. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Celý princíp týchto inteligentných osvetlení spočíva v ovládaní cez príslušnú aplikáciu skrz WiFi. Xiaomi oficiálne predstavilo ďalší produkt do „zbierky“, ktorým je farebný LED pásik. Ovládanie je teda opäť zabezpečené cez aplikáciu Mi Home, v ktorej si môžeme zvoliť intenzitu svetla a samozrejme aj farbu. Komunikácia medzi LED pásikom a aplikáciou funguje cez WiFi. Gigant proklamuje, že živostnosť pásika je odhadovaná až na 25 000 hodín.

Philips Hue LightStrips 72993/55/PH môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


b181f770-54b4-11e6-9a93-27e471d0d29a.jpg-hm

Xiaomi Yeelight Smart Light Strip je výborný doplnok do bytu alebo domu, s ktorým môžete veľmi jednoducho zmeniť celkový dojem z daného priestoru. Momentálne prebieha crowdfundingová kampaň, v ktorej stojí tento nový gadget len 169 juanov, teda 23 €. Uvidíme, kedy sa dostane novinka k predajcom tretích strán.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú