Čínske Xiaomi sa už dlhú dobu angažuje aj v segmente inteligentných domácich zariadení. K populárnym zariadeniam patrí aj stropná lampa Yeelight, teraz opäť s nižšou cenou.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Xiaomi prostredníctvom vlastnej crowdfundingovej platformy predstavilo niekoľko šikovných produktov pre inteligentné domácnosti. Rad populárnych Yeelight LED lámp zahŕňa aj nástennú lampu, ktorú môžeš ovládať smartfónom. Práve tento kúsok je teraz v našom FonTech Shope dostupný za ultranízku cenu. Gadget do svojej domácnosti môžeš získať už za 53 €.

Kúpiť stropnú lampu Xiaomi Yeelight za 53 € z EU skladu
Bezpečný nákup na FonTech Shope

Túto ponuku navyše výrazne vylepšuje fakt, že svietidlo sa nachádza v európskom sklade z čoho plynú veľké výhody. V prvom rade ti kuriér doručí balík v priebehu niekoľkých dní (3 až 5) a všetko prebehne bez ďalších poplatkov. Využi pre to dopravu Expedited Shipping, daj si však pozor, pretože platí to len pre sklady označené ako Fast-F* a nie pre čínske!

Skvelý doplnok do domácnosti

Vo vnútri lampy sa nachádza 95 Lumiled / OSRAM LED uložených do špeciálneho „perlového“ usporiadania. LEDky dokážu svietiť 240 rôznymi farbami a ponúkajú aj tzv. „múzeový“ svetelný efekt. Životnosť samotných LED svetiel výrobca udáva na 25 000 hodín svietenia, pričom ich výkon je 28W. Nástenná Yeelight LED lampa prichádza aj s IP60 certifikáciou, ktorá zabraňuje vniknutiu prachu a hmyzu do vnútra lampy.

Maximálna svietivosť novej lampy je až 2000 luménov, minimálna zasa 0,1 luménu. Výhodou je možnosť nastavenia studených a teplých farieb, ktoré sa dajú regulovať pomocou smartfónu a aplikácie, prípade Bluetooth ovládača. Ten si ale musíte zakúpiť zvlášť. Zaujímavosťou je aj špeciálny „mesačný“ režim, ktorý lampu prepne do farieb imitujúcich mesiac.

O autorovi
Redakcia