Čínske Xiaomi sa už dlhú dobu angažuje aj v segmente inteligentných domácich zariadení. K populárnym zariadeniam patrí aj stropná lampa Yeelight, teraz opäť s nižšou cenou.

Xiaomi prostredníctvom vlastnej crowdfundingovej platformy predstavilo niekoľko šikovných produktov pre inteligentné domácnosti. Rad populárnych Yeelight LED lámp zahŕňa aj nástennú lampu, ktorú môžeš ovládať smartfónom. Práve tento kúsok je teraz v našom FonTech Shope dostupný za ultranízku cenu. Gadget do svojej domácnosti môžeš získať už za 53 €.

Kúpiť stropnú lampu Xiaomi Yeelight za 53 € z EU skladu
Bezpečný nákup na FonTech Shope

Túto ponuku navyše výrazne vylepšuje fakt, že svietidlo sa nachádza v európskom sklade z čoho plynú veľké výhody. V prvom rade ti kuriér doručí balík v priebehu niekoľkých dní (3 až 5) a všetko prebehne bez ďalších poplatkov. Využi pre to dopravu Expedited Shipping, daj si však pozor, pretože platí to len pre sklady označené ako Fast-F* a nie pre čínske!

Skvelý doplnok do domácnosti

Vo vnútri lampy sa nachádza 95 Lumiled / OSRAM LED uložených do špeciálneho „perlového“ usporiadania. LEDky dokážu svietiť 240 rôznymi farbami a ponúkajú aj tzv. „múzeový“ svetelný efekt. Životnosť samotných LED svetiel výrobca udáva na 25 000 hodín svietenia, pričom ich výkon je 28W. Nástenná Yeelight LED lampa prichádza aj s IP60 certifikáciou, ktorá zabraňuje vniknutiu prachu a hmyzu do vnútra lampy.

Maximálna svietivosť novej lampy je až 2000 luménov, minimálna zasa 0,1 luménu. Výhodou je možnosť nastavenia studených a teplých farieb, ktoré sa dajú regulovať pomocou smartfónu a aplikácie, prípade Bluetooth ovládača. Ten si ale musíte zakúpiť zvlášť. Zaujímavosťou je aj špeciálny „mesačný“ režim, ktorý lampu prepne do farieb imitujúcich mesiac.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom