O spoločnosti Xiaomi je všeobecne známe, že okrem smartfónov zameriava nemalú časť svojho času a úsilia aj na inteligentné produkty iného druhu. Na dnes máme pre teba pripravenú ponuku, v ktorej nájdeš inteligentný robotický vysávač.

Xiaomi Mi Roborock 2 je veľký pracant využíva laserový detektor vzdialenosti, ktorý vysávaču umožňuje vidieť celé jeho okolie. Táto detekcia prebehne až 1800-krát za jedinú sekundu, čo znamená, že sa vysávač naozaj nikdy nestratí. Spoločnosť Xiaomi ďalej uvádza, že podobnú laserovú technológiu využívajú aj samoriadiace autá.

Nenechaj si ujsť
Recenzia | S robotickým vysávačom Xiaomi Mi Roborock 2 úplne zabudneš na upratovanie

Mi Roborock 2 je vysokointeligentný produkt, ktorý podporuje simultánnu lokalizáciu a mapovanie. Taktiež využíva algoritmus, ktorý umožňuje zmapovanie celého terénu a následné vypočítanie tej najefektívnejšej trasy čistenia. Sacia sila dosahuje hodnotu 2000 pa, pričom k dispozícii ti bude 5200 mAh batéria s výdržou vysávania 2,5 hodiny. Nabíjanie je pritom samočinné, takže aj z tohto pohľadu ide o pokročilú technológiu. Samozrejmosťou je, že vysávač môžeš nastavovať aj prostredníctvom mobilnej aplikácie.

Prvá aj druhá generácia v TOP cenách

Kúpiť robotický vysávač Mi Robot Vacuum za 235 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

V našej ponuke na FonTech Shope teraz nájdeš hneď dva kúsky vysávačov od Xiaomi. Prvým z nich je klasický Mi Robot Vacuum. Tento kúsok ti dorazí vďaka doprave EU Priority Line bez akýchkoľvek ďalších poplatkov.

Kúpiť biely vysávač Mi Roborock 2 (čínska verzia) za 348 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Kúpiť čierny vysávač Mi Roborock 2 (čínska verzia) za 365 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Kúpiť biely vysávač Mi Roborock 2 (medzinárodná verzia) z EU skladu za 374 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Druhým kúskom v našej ponuke je druhá generácia vysávača od Xiaomi. Ide o model Mi Roborock 2, ktorý disponuje aj funkciou umývania dlážky. K dispozícii má pritom 500 ml nádržku. Tento kúsok môžeš získať za 348 € v čínskej verzii (jazyk je možné zmeniť v aplikácii) z čínskeho skladu, poprípade môžeš siahnuť po o 30 € drahšej medzinárodnej verzii, ktorá ti dorazí expresne z EU skladu. Dostupný je po novom aj model v elegantnej čiernej farbe, ktorý vychádza na 365 €.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom