Keď Xiaomi predstavilo svoju prvú tohtoročnú vlajkovú loď, Xiaomi Mi6, fanúšikovia sa rozdelili na pomyselné dva tábory. Ten prvý je s ňou ako-tak spokojný a druhý často kritizuje absenciu 3.5 mm jacku a „okukaný“ dizajn.

Keď Mi6-ka prišla na svet, výrobca vtedy nemal v ponuke žiadne slúchadlá, ktoré by využili plný potenciál kvalitného zvuku prenášaného prostredníctvom USB Type-C konektoru. To sa ale teraz mení, keďže Xiaomi prináša slúchadlá s takýmto konektorom. Ako je už zvykom, aj tieto ponúkajú prémiový dizajn, vysokú kvalitu a prijateľnú cenu. Dizajn bol navrhnutý rešpektovaným španielskym hudobníkom a zvukovým inžinierom Luca Bignardi. Tvorí ho elegantná zliatina titánu, vďaka ktorej sú slúchadlá ľahké a odolné, no nezabudol ani na vkusné káble pokryté nylonom.


zdroj fotografie: Tmall

Najlacnejšie Xiaomi slúchadlá

Pre dobrú redukciu šumu je prítomný riadiaci modul s frekvenčným rozsahom 50-2000 Hz, ktorý dokáže potlačiť šum až o 25 dB. Veľa zákazníkov si vyberá slúchadlá od Xiaomi najmä kvôli výbornému pomeru cena/kvalita. Ceny pre čínskych zákazníkov sa väčšinou pohybujú pod hranicou 20 €. Teraz ale výrobca vybehol zo zabehnutého štandardu a cenu o niečo vyššie. Slúchadlá s USB Type-C konektorom si tak môžu čínski zákazníci zakúpiť za 299 juanov, čo je v prepočte okolo 39 €. Vzhľadom na kvalitu sa však stále jedná o perfektnú cenu. Slúchadlá sú kompatibilné so všetkými Xiaomi smartfónmi s USB-C konektorom – Xiaomi Mi5, Mi5S, Mi5S Plus, Mi MIX, Mi Note 2, Mi4C, Mi4S, Mi5C aj Redmi Pro.


zdroj fotografie: Tmall

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú