Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Xiaomi už dokázalo priviesť na trh niekoľko úspešných modelov inteligentných tenisiek na behanie. Najnovšie z nich sú však vybavené čipom od Intelu a teraz si ich môžeš predobjednať aj ty.

Nové tenisky celým menom Xiaomi 90 Minutes Ultra Smart Running Shoes sú vyrábané v spolupráci so spoločnosťou 90 Minutes. Tieto pokročilé tenisky so značkou Intel Inside ponúkajú vďaka použitému čipu dostatočný výkon pre vyhodnocovanie pohybu v reálnom čase. K dispozícii je aj akcelerometer a 6-osový gyroskop. Vďaka tomu dokážu nielen presne spočítať každý tvoj krok, ale zvládnu aj identifikovať, či kráčaš, bežíš, šplháš, ba dokonca bicykluješ. Informácie o svojej aktivite si vieš vďaka Bluetooth konektivite a aplikácie pozrieť na svojom smartfóne. Čip v teniskách vydrží na jedno nabitie neuveriteľných 60 dní.

Xiaomi teniskyZdroj fotografie: Xiaomi

Predobjednať si Xiaomi tenisky s Intel čipom
Zľavový kupón retailmenot

Svojou stavbou sa zameriavajú predovšetkým na bežcov. Obsahujú viacero úrovní absorpcie nárazov, čím sa snažia ochrániť tvoje kĺby pred rýchlym opotrebovaním. Okrem toho je podrážka pokrytá špeciálnou protišmykovou vrstvou, ktorá si zabezpečí ten najlepší odraz aj za daždivého počasia. Steny tenisiek sú tvorené jemnou sieťkou, ktorá zabezpečuje cirkuláciu vzduchu v topánke. Ich kvalitu potvrdzujú aj získané certifikáty RoHS, SRRC, BQB Bluetooth.

Zdroj fotografií: Wired.co.uk, ElectroPages.com

Zdroj fotografií: Xiaomi

90 Minutes Ultra Smart bežecké topánky práve vstúpili do predpredaja v e-shope Geekbuying.com, ktorý potrvá až do 15. apríla. E-shop následne začne s odosielaním prvých objednávok. Aktuálna cena je 90 € pri použití zľavového kupóna retailmenot. K dispozícii sú rôzne farby a veľkosti od 35 až po 45 určené pre ženy aj mužov. Dostupné je aj dodanie bez ďalších poplatkov (SF Express), ktoré ťa vyjde na necelých 8 €.

Xiaomi tenisky

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú