V prípade Xiaomi nás už neprekvapí, že pod touto značkou nájdeme produkty s rôznym zameraním. Možno si však nevedel, že spoločnosť má vo svojom portfóliu aj stolný budík s dizajnom, ktorý ulahodí aj náročnému oku.

Úžasný dizajn z bukového dreva

Xiaomi si pri návrhu svojho budíka dalo veľmi záležať a výsledkom je tak elegantný produkt, ktorý sa hodí do každej obývačky či spálne. Na výrobu je použité drevo z kvalitného buka, vďaka čomu získavajú hodiny prírodný vzhľad a dlhú životnosť.

Špeciálne vybraný lak, ktorý je neškodlivý k životnému prostrediu, zvýrazňuje kresbu dreva a výrobku tak dodá nádych prírody. Spoločnosť si dáva záležať aj na životnom prostredí a drevo je certifikované pod označením FCS (Forest Stewardship Council), ktoré je udeľované pre produkty vyrobené v súlade so zásadami prírode blízkeho lesného hospodárenia.

Stolný budík pozostáva z jedného kusu dreva a dosahuje šírku 4,5 centimetra. Na spodnej strane sa nachádza výrez, ktorý zaisťuje stabilitu a pohodlné umiestnenie na nábytok. Predná strana má konkávny tvar, ktorý okrem elegantného dizajnu, vytvára ochranu pre ručičkový mechanizmus v prípade pádu. Sekundová, minútová a hodinová ručička sú vyrobené z kovu, čo zvyšuje odolnosť a ich mechanizmus zaisťuje presné meranie času.

Nízka cena, ako sme u Xiaomi zvyknutí

Kúpiť elegantný stolný budík Xiaomi z dreva za 24 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Chod ručičiek je navyše veľmi tichý a celkový dizajn ešte umocňuje ciferník vytvorený laserom, ktorý dokonale ladí s kresbou dreva. Xiaomi tak má vo svojom portfóliu ďalší dôkladne vyrobený produkt, ktorý svojím dizajnom ulahodí oku a prinesie domov nádych prírody. Čerešničkou na torte je nízka cena. Aktuálne si môžeš najnovší budík zakúpiť za 24 € prostredníctvom nášho FonTech Shopu.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom