Leto je už v plnom prúde a s ním aj obdobie dovoleniek, výletov a festivalov. Stále obľúbenejším spôsobom prenocovania býva kempovanie, a to či už v karavane, alebo v stane. Je s tým spojené isté čaro, ktorému prichádza na chuť čoraz viac ľudí. Xiaomi stan

Pokrok je možné sledovať aj v tomto segmente a dnes sú stany čoraz ľahšie a jednoduchšie. Doba, kedy si strávil rozkladaním stanu a študovaním jeho návodu aj zopár desiatok minút je preč a hitom sa stávajú samorozkladacie stany, ktorých rozloženie a zloženie trvá len niekoľko sekúnd.

Rozložíš ho len za 3 sekundy

Pri spoločnosti Xiaomi je už zvykom, že má zastúpenie v podobe produktov takmer v každom odvetví. Výnimkou nie je ani ponuka stanov, kde nedávno spoločnosť predstavila novinku v podobe samorozkladacieho stanu. Takéto stany nie sú na trhu žiadnou novinkou, no tento sa od väčšiny odlišuje predovšetkým veľkými rozmermi, vďaka čomu ponúkne dostatok miesta až pre 3-4 osoby.

Stan od Xiaomi prichádza v atraktívnej žltej farbe, ktorú kombinujú čierne prvky. Je kompletne vodeodolný a vodný stĺpec má až 2000 mm. Nechýbajú klasické doplnky ako sieť proti hmyzu či odkladacie vrecko vo vnútri stanu.

Najnižšia cena pridáva na atraktivite

Kúpiť samorozkladací stan od Xiaomi za doposiaľ najnižších 51 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Rozmery sú 258 x 157 x 110 cm a to pri váhe len 2,8 kg. Súčasťou balenia je aj 8 ukotvovacích kolíkov a 4 upevňovacie laná, vďaka ktorým bude stan pevne na svojom mieste a odolá rôznym poveternostným vplyvom. Dostupný je v rámci bleskového výpredaja za doposiaľ najnižšiu cenu 51 €. Nechýba ani doprava EU Express v cene len 3 €, s ktorou ťa čaká rýchle doručenie a žiadne ďalšie poplatky navyše.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom