V portfóliu známeho Xiaomi nájdeme nejednu zaujímavú smart zubnú kefku a model Soocas X3 nie je výnimkou. Ešte efektívnejšiu elektrickú zubnú kefku od čínskeho technologického giganta si teraz môžeš zakúpiť za doposiaľ najnižšiu cenu.

Nádherný dizajn a inteligentné funkcie

Od pôvodnej verzie sa zubná kefka výraznejšie nezmenila. Stále sa jedná o zubnú kefku využívajúcu ultrazvukovú technológiu o frekvencii 37 200 vibrácií za minútu, teda 620 Hz. Vylepšenie prišlo po stránke momentu sily motora, ktorý pri staršej verzii dosahoval 215 Nm. Novšia verzia ponúka moment sily až 225 Nm, čo by malo vylepšiť čistiaci efekt.


Samozrejmosťou je vodotesnosť na úrovni certifikátu IPX7 a pripojenie Bluetooth, vďaka ktorému dokáže kefka komunikovať s tvojím smartfónom. Výsledkom je spätná väzba o tom, ktorej časti zubov si nevenoval dostatočnú pozornosť, prípadne ako by si mal upraviť uhol, pod ktorým si čistíš zuby. Na výber sú k dispozícii 4 režimy čistenia zubov, od klasického čistiaceho, cez 2 šetrné k citlivým zubom a ďasnám, až po bieliaci režim. Ten prebieha pri najvyššej frekvencii, aby zubná kefka dokázala odstrániť aj tie najsilnejšie škvrny od čaju a kávy.

V európskom sklade menej ešte nestála

Kúpiť zubnú kefku Xiaomi Soocas X3 za 41 € z EU skladu
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Elektrická zubná smart kefka Soocas X3 je teraz k dispozícii za 41 € v elegantnom matnom čiernom prevedení. Pre zľavu použi v košíku kupón, ktorý nájdeš v našom FonTech Shope. Ešte lepšou správou je, že kefka je za túto cenu dostupná v neďalekom poľskom sklade, vďaka čomu ti domov dorazí expresne za 2 – 5 dní. Poštovné ťa bude stáť 9 €, no žiadne ďalšie poplatky už platiť nebudeš.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP