Xiaomi je značka, ktorá má vo svojom portfóliu široký zoznam produktov. Do výberu patrí aj inteligentná zubná kefka, ktorú tentoraz čínsky výrobca produkuje v spolupráci so spoločnosťou Soocas. Má niekoľko vychytáviek aj akciovú cenu.

3 režimy pre rôzne potreby

Inteligentná zubná kefka Soocas X1 má kompaktné rozmery a príjemnú váhu 120 gramov. Ponúka 3 špeciálne nástavce, pričom tvar, tvrdosť či hustota sú prispôsobené pre špecifické úkony. Používateľ si tak môže vybrať medzi čistením, bielením a použitím pre citlivé zuby, respektíve ďasná. Nástavec kefky zabezpečuje efektívne čistenie a produkuje až 37200 vibrácií za minútu.

Kúpiť elektrickú zubnú kefku Soocas X1 za 25 €
Zľavový kupón vo FonTech Shope

Kefka Xiaomi Soocas X1 disponuje 700 mAh batériou, pričom jej nabíjanie prebieha prostredníctvom dodávaného USB adaptéra. Tvoj gadget pre čistenie zubov si jednoducho nabiješ aj z power banky.  Plne nabitá ti pritom poslúži na 72 minút čistenia, takže výdrž by mala stačiť na približne 3 týždne. Okrem toho je kefka aj vode odolná, takže ju môžeš bez problémov umývať.

K dispozícii sú tiež farebné krúžky, vďaka ktorým si jednotlivý členovia rodiny môžu jednotlivé zariadenia rozlíšiť. Súčasťou smart kefky Xiaomi Soocas X1 je aj funkcia, ktorá po 30-sekundách automaticky upozorní na potrebu zmeniť čistenú plochu.

Cena je opäť veľkým ťahákom

Kúpiť elektrickú zubnú kefku Soocas X1 za 25 €
Zľavový kupón vo FonTech Shope

Pri Xiaomi je potom už samozrejmosť skvelá cena, ktorá nesklamala ani v tomto prípade. Odľahčenú verziu „vlajkovej lode“ kefky Soocas X3, Soocas X1, vďaka kupónu v našom FonTech Shope kúpiš za fantastických 25 €. Gearbest je pritom exkluzívnym partnerom, ktorý začal ako prvý na svete medzinárodne predávať tento najnovší gadget od Xiaomi.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom