Smartfóny sú skvelým darčekom pod vianočný stromček, a to nie len pre technologických nadšencov, ale v dnešnej dobe už v podstate pre všetkých. V akciovej ponuke na FonTech Shope teraz nájdeš skvelé zariadenia od Xiaomi, ktoré sú navyše k dispozícii aj s expresným dodaním.

Xiaomi Redmi Note 4

Cena: 153 €

Expresné z poľského skladu za 3-7 dní

Kúpiť Xiaomi Redmi Note 4 so 4 GB RAM za 153 €
Expresné dodanie z Poľka

Prvým zariadením so skvelou zľavou je veľmi úspešný model Xiaomi Redmi Note 4. Tento smartfón si svojím pomerom ceny a výkonu získal srdcia fanúšikov po celom svete. Nechýba mu totiž 5,5-palcový displej s rozlíšením FullHD. V útrobách sa o všetko stará (pre túto cenovú kategóriu skvelý) procesor Snapdragon 625 s ôsmimi jadrami Cortex. Model v našej ponuke ponúka aj 4 GB RAM, 64 GB vnútorné úložisko a nadpriemernú 4100 mAh batériu. No a čerešničkou na torte je plná podpora LTE (4G) sietí aj pre Slovensko.

Všetky tieto špecifikácie sú pritom zabalené do veľmi lákavej ceny. Momentálne je Xiaomi Redmi Note 4 u nás v 18% zľave a kúpiš ho tak už za 153 €. Ešte lepšie to znie pri pohľade na dopravu. Telefón sa nachádza už v poľskom sklade, z ktorého k tebe príde už v priebehu 3 až 7 dní. Je teda pravdepodobné, že to stihne ešte do Vianoc a určite bez ďalších poplatkov na colnici. K dispozícii sú 4 kusy, takže sa poponáhľaj.

Xiaomi Mi Note 2 (4 GB + 64 GB)

Cena: 255 €

Dodanie: Expresné z poľského skladu za 3-7 dní

Kúpiť Xiaomi Mi Note 2 so 4 GB RAM za 255 €
Expresné dodanie z Poľska

Aj druhý v ponuke je veľmi obľúbený model od Xiaomi. Ide o smartfón Mi Note 2, ktorý prináša vyspelé technológie. Má 5,7-palcový OLED displej, ktorý ponúka rozlíšenie FullHD a navyše zahnutie po stranách. Nechýba mu ani extrémne výkonný procesor Snapdragon 821, ktorý v akciovom modeli spolupracuje so 4 GB operačnou pamäťou. K dispozícii dostaneš aj 64 GB pre tvoje dáta a 23 MPx fotoaparát s podporou nahrávania 4K videa.

Zobraziť celú galériu (3)
Dávid Igaz / FonTech

To sú naozaj špičkové špecifikácie a pritom sme sa ešte nedostali k cene. Tá je momentálne na hodnote 255 €, čo je o 22 % menej než štandardne. Opäť pritom nechýba expresná doprava z poľského skladu v priebehu 3 až 7 dní a bez poplatkov na colnici . Počet kusov? V cenovej akcii sú 3 modely Mi Note 2, tak neváhaj, aby ti ten tvoj niekto nevyfúkol.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom