Neprejde týždeň, kedy by sme nepočuli o zľavách na zariadenia spoločnosti Xiaomi, ktorú už takmer všetci veľmi dobre poznajú. Do povedomia sa dostala práve vďaka cenovo dostupným produktom. Aktuálne najhorúcejšie smartfóny z radu Redmi teraz kúpiš za naozaj brutálne ceny.

Xiaomi Redmi 4X Global

Exkluzívna cena: 91 €

Zobraziť celú galériu (0)

Kristián Hrušovský / FonTech
zdroj fotografie: Kristián Hrušovský/FonTech

Kúpiť Xiaomi Redmi 4X Global za famóznych 91 €
Zľavový kupón GB4Xmi

Xiaomi Redmi 4X vzhľadom na svoju cenu ponúka prívetivý dizajn s celokovovou konštrukciou, do ktorej bol vložený 5-palcový IPS displej s HD rozlíšením. Dostatočný výkon dodáva procesor Qualcomm Snapdragon 435, 3 GB RAM pamäť a pre tvoje dáta bude k dispozícii 32 GB úložisko s možnosťou rozšírenia microSD kartou. Aj smartfón za takto nízku cenu môže bežať plynulo, a to vďaka perfektne optimalizovanej MIUI 8 nadstavbe s kompletnou jazykovou mutáciou pre našu krajinu.

Zobraziť celú galériu (0)

Kristián Hrušovský/FonTech
zdroj fotografie: Kristián Hrušovský/FonTech

Hlavný 13 MPx fotoaparát disponuje PDAF zaostrovaním, clonou f/2.0 a predný fotoaparát zas ponúka 5 MPx rozlíšenie s clonou f/2.2. Aj v tomto prípade poteší plné LTE (aj 800 MHz frekvencia), DualSIM a ohromná 4100 mAh batéria. Za tento parádne vybavený smartfón teraz zaplatíš len 91 €Historicky najnižšiu cenu ti poskytne zľavový kupón GB4Xmi, ktorý je dostupný pre prvých 10 zákazníkov. S kúpou by si sa tak mal poponáhľať.

Xiaomi Redmi Note 4X

Exkluzívna cena bez DPH: 100 €

zdroj fotografie: Dgtle

Kúpiť Xiaomi Redmi Note 4X za 100 € bez DPH
Zľavový kupón wsssport8

Tento nadupaný smartfón ponúka kvalitný 5,5″ FullHD displej s IPS panelom. Perfektný výkon poskytne osemjadrový procesor Snapdragon 625 a grafický akcelerátor Adreno 506. O bezproblémový multitasking sa postarajú 3 GB operačnej pamäte RAM a obrovská 4100 mAh batéria zasa poskytne dostatok energie na dva náročné dni. Milovníkov fotografovania poteší 13 MPx fotoaprát a 5 MPx selfie fotoaparát. Xiaomi Redmi Note 4X beží na veľmi dobre optimalizovanej a obľúbenej nadstavbe MIUI 8. Pýtaš sa, za koľko sa dá toto všetko kúpiť?


zdroj fotografie: Patrik Tarics/FonTech

E-shop Gearbest teraz ponúka Xiaomi Redmi Note 4X za neuveriteľných 100 €! Áno, čítaš správne. Zľavu ti poskytne kupón wsssport8, ktorý je opäť obmedzený na 10 kusov. Ide však o verziu s podporou len troch európskych LTE sietí (1800, 2100 a 2600 MHz) a 32 GB vnútornou pamäťou, ktorú je ale možné rozšíriť pomocou microSD kariet až do 128 GB. Aktuálne tak ide o vôbec najlepší smartfón, ktorý kúpiš za 100 €. Pre porovnanie, oficiálna cena tohto smartfónu v Číne je 899 juanov, teda 115 €. Opäť si tak môžeme nadupaný smartfón čínskej značky kúpiť lacnejšie ako samotní Číňania! Navyše, vďaka doprave EU Express ti telefón domov dorazí bez akýchkoľvek ďalších poplatkov, teda bez DPH.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom