Xiaomi je skutočne veľmi dobre známe tým, že jeho gadgety sú kvalitou jednoducho prvotriedne, pričom si však držia neodolateľnú cenovku. Rodina inteligentných svetiel Yeelight je doteraz tou najlepšou alternatívou k výrazne drahšej konkurencii. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

V týchto dňoch sa vynárajú zľavy rôzneho charakteru, za čo vďačíme najmä oslavám 3. narodením e-shopu GearBest, ktorý si pripravil super ceny aj pre štvoricu smart svetiel od Xiaomi.

Farebná LED žiarovka (E27)

Cena: 15 €

zdroj fotografie: Yeelight

Kúpiť farebnú smart LED žiarovku od Xiaomi za 15 €

Asi veľmi nečuduješ, že prvým produktom v tejto akcii je inteligentná žiarovka, ktorej rozšírenosť možno čítať na stovky tisíc predaných kusov po celom svete. Moderný dizajn, 16 miliónová paleta farieb, vstavaný WiFi modul pre jednoduchšie ovládanie bez nutnosti rôznych centrál alebo aplikácia Mi Home, vďaka ktorej môžeš s touto žiarovkou vytvárať naozaj svojské variácie.

Toto všetko symbolizuje tento perfektný produkt, za ktorý v akcii zaplatíš len 15 €. A ako inak, poštovné je zdarma a žiadnych ďalších poplatkov sa nemusíš obávať.

Smart LED pásik

Cena: 27 €

zdroj fotografie: Yeelight

Kúpiť smart LED pásik za 27 €

Ďalším produktom, ktorý neporovnateľne zmení tvoj byt či dom, je inteligentný LED pásik z rodiny Yeelight. Jedná sa o relatívne čerstvý produkt z ponuky giganta, pričom vznikol v spolupráci so spoločnosťou Philips. Taktiež ponúka bohatú paletu farieb, vstavaný WiFi modul, rozmanité možnosti ovládanie vďaka aplikácii a celková dĺžka činí 2 m.

zdroj fotografie: Yeelight

Stáť ťa pritom bude len 27 € a dokonca sa nemusíš báť ani dodatočných poplatkov pri doručení na Slovensko. Vďaka niekoľkým aktualizáciám a softvérovým vylepšeniam je navyše LED pásik odteraz schopný komunikovať s Alexou od Amazonu a rovnako aj so známou aplikáciou IFTTT pre automatizovanie rôznych úloh.

Stolová lampa

Cena: 37 €

zdroj fotografie: Yeelight

Kúpiť stolovú lampu za 37 €

Aby sme ti tvoj pracovný stôl ešte viac vylepšili, v tejto akcii spomenieme vynikajúcu smart lampu pre moderných kreatívcov či technologických nadšencov. Ponúka prívetivý dizajn, 4 módy svietenia v závislosti od typu práce, ktorú pri lampe vykonávaš, respektíve neodmysliteľnú súčasť tvorí ukážková integrácia v ekosystéme gadgetov Xiaomi cez aplikáciu Mi Home, ktorú nájdeš ako v Google Play, tak aj v App Store pre iOS.

zdroj fotografie: Yeelight

S veľmi výhodnou cenovkou len 37 € prináša táto lampa pre mnohých perfektnú voľbu, ak chcú nejakým spôsobom zveľadiť svoj pracovný priestor.

Farebná lampa s dotykovým ovládaním

Cena: 55 €

zdroj fotografie: Yeelight

Kúpiť farebnú lampu s dotykovým ovládaním za 55 €

Záverečným produktom z tohto výberu špičkových svietidiel Xiaomi je veľmi dobre známa lampa Yeelight, ktorá sa vyznačuje ultra-moderným dizajnom, podporou aplikácie Mi Home či dotykovým ovládaním, ktoré sa aplikuje na vrchnú časť konštrukcie. Len vďaka dotykom tak môžeš meniť farby či jas lampy.

zdroj fotografie: Yeelight

Za 55 € sa jedná o výbornú kúpu, ktorú rozhodne neoľutuješ. Ak by ti balík náhodou zastavili na colnici, priprav sa na dodatočné poplatky vo výške 11 €.

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
33%
Chcem to
50%
Mám to
17%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Inzercia
Sponzorované články.