Xiaomi čistička vzduchu druhej generácie ti zabezpečí kvalitný a čistý vzduch v tvojom dome, či byte. Ak ťa trápi zadymené, prašné alebo inak znečistené ovzdušie v tvojom obydlí, tak nad kúpou tohoto zariadenia by si nemal dlho premýšľať. 

Xiaomi Smart čistička vzduchu patrí k tým najkvalitnejším čističkám na trhu. Ako si si už pri značke Xiaomi mohol zvyknúť, zariadenie môžeš jednoducho ovládať cez smartfón. A ak sa k takémuto pohodlnému ovládaniu pridá pekný minimalistický dizajn a úžasná cenovka, tak výsledkom môže byť jedine perfektné zariadenie, akým Xiaomi Smart čistička vzduchu je.

Tichá, výkonná, inteligentná

Xiaomi Smart čistička vzduchu druhej generácie dokáže pri Super režime čistenia za hodinu prefiltrovať až 380 mvzduchu. Maximálna plocha filtrovania je teda niečo okolo 45 m2. Pri štandardnom režime čistička za hodinu pretočí 330 mvzduchu, čo činí približne 40 mfiltrovanej plochy. Spotreba elektrickej energie je pri tom len 4,8W.

Pri takýchto zariadeniach je mnohokrát nevýhodou ich hlučnosť. Táto čistička však vydáva zvuk o sile iba 31 dB, čo je hluk porovnateľný s hlukom v knižnici. Nemusíš sa preto báť, že by ťa rušila pri sústredení sa na prácu, či dokonca pri spánku. Vysoký výkon a tichý chod je zabezpečený aj vďaka použitému filtru PM2.5.

Poriadne nízka cena priamo v Európe

Prepojenie Xiaomi Smart čističky vzduchu so smartfónom neprináša výhody len v tom, že ju môžeš ovládať z pohodlia kresla, či postele. Cez svoj inteligentný telefón si môžeš pomocou aplikácie pozrieť napríklad kvalitu vzduchu v reálnom čase. Tento dobre vyzerajúci kus elektroniky váži len 5 kg a je 50 cm vysoký. S týmito rozmermi a dizajnom by teda nemal byť problém nájsť pre túto čističku v domácnosti ideálne miesto.

Kúpiť Xiaomi Smart čističku vzduchu len za 98 € z EU skladu!
Bezpečený nákup cez FonTech Shop

Ak si po tejto perfektnej čističke vzduchu zatúžil, tak aj vďaka FonTech Shopu môže byť tvoja, a to už za 98 €. Čistička ti dorazí priamo z poľského skladu za 2 – 5 dní bez akýchkoľvek ďalších poplatkov. Expresné poštovné z Poľska (Expedited Shipping) stojí len 6 € a žiadne ďalšie poplatky už neplatíš.

Táto cena je možná vďaka bleskovému výpredaju, ktorý je limitovaný časom aj počtom dostupných kusov, preto by si nemal dlho váhať. Xiaomi čistička vzduchu druhej generácie sa predáva oficiálne aj na Slovensku, pričom jej oficiálna cena bola stanovená na 179 €. Ty ju však získaš o masívnych 60 € lacnejšie.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom