Mnoho ľudí trápia problémy s internetom v domácnosti. Slabý signál, nedostatočná rýchlosť, alebo časté výpadky určite nepotešia žiadneho používateľa. Pokiaľ používanie internetu znepríjemňujú tieto problémy aj tebe, je na čase sa ich zbaviť a začať si užívať internet naplno.

Jedným z najlepších a najefektívnejších riešením je  pravdepodobne kúpa nového, no najmä kvalitného routra. Ak sa v širokej ponuke nevyznáš, máme pre teba tip na univerzálne riešenie v podobe Xiaomi routra. Čínsky gigant už má s výrobou Wi-Fi routerov skúsenosti a svoje kvality potvrdil pri viacerých zariadeniach.

Kúpiť Xiaomi Mi R3P Wireless Router s rýchlosťou až 2 600 Mbps za 65 €

Kvalitný Xiaomi Mi WiFi Router Pro, ktorý zabezpečí rýchly a plynulý chod tvojho internetu nájdeš v ponuke na jednom z najväčších internetových e-shopov GearBest. Spoločnosť je známa svojimi kvalitnými výrobkami za ľudové ceny. Vďaka špeciálnemu kupónu GBYTBXX290 ho momentálne kúpiš za 65 €. Ako dopravu odporúčame zvoliť EU Express, ktorá zabezpečí doručenie bez ďalších poplatkov.

Xiaomi Mi R3P prichádza v elegantnom dizajne a rozmermi 19,5 x 20,8 x 6,6 cm nezaberie veľa miesta. Router využíva dual-band WiFi typu 802.11a, ktorý zaručí kvalitnejšie streamovanie pre počítače či menšie zariadenia akými sú napríklad smartfóny alebo tablety. Všestranné pokrytie a predovšetkým rýchlejší bezdrôtový výkon zabezpečí až štvorica externých antén, ktorá sľubuje pokrytie internetu v rozmedzí až 200 metrov štvorcových. Súčasťou sú 3 LAN porty a poteší aj podpora pripojenia externých diskov.

Vnútro zapĺňa dvojjadrový IPQ8064 procesor s výkonom 1.4 GHz + 733 MHz. Procesor je doplnený o vnútornú pamäť, ktorej kapacita predstavuje 1TB/64 MB cache či 8TB/256 MB cache. Duálne pásma v podobe 2,4 GHz a 5,0 GHz sa postarajú o prenosovú rýchlosť až 2 600 MB za sekundu. Všetky sieťové nastavenia môžeš navyše jednoducho ovládať vďaka Mi Wi-Fi aplikácii.

Výsledná cena po aplikovaní kupónu:

 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom