Veľa ľudí využíva pri cestovaní autom svoj telefón ako navigáciu alebo prehrávač hudby. Neodmysliteľnou súčasťou automobilu je tak nabíjačka, ktorá mu dodá potrebnú energiu. Na trhu je dnes množstvo druhov a výrobcov, pričom jeden z najznámejších je aj model Roidmi od Xiaomi.  

V poradí už tretia generácia prichádza s ďalšími vylepšeniami, pričom cena ostáva naďalej famózna. Výrobca stavil na osvedčený dizajn a Roidmi 3S vyzerá takmer rovnako ako jeho predchodca. LED krúžok okolo portov budeš hľadať márne, namiesto toho sú totiž osvetlené priamo USB porty. Samozrejmosťou je najmä funkcia FM transmittera a v neposlednom rade aj Bluetooth 4.2, ktoré slúži na spárovanie so smartfónom, avšak nepríjemnou novinkou je to, že cez Bluetooth nemôžeš telefonovať. Ťažko povedať, prečo sa Xiaomi uchýlilo k tomuto kroku.

roidmi 3s
zdroj fotografie: Roidmi 

Rovnako ako aj predchodcovia, tak aj Roidmi 3S ponúka podporu rýchleho nabíjania pri výstupoch 5V / 2.4 A, no po novom aj 3.4 A. Väčšina nabíjačiek pritom funguje len ako „udržiavač“ napätia a smartfón dobije len ak ho nepoužívaš. Ďalšou novinkou je ale aj upozornenie pri nízkom napätí v aute. To sa prejaví ako červené pulzujúce svetlo s notifikáciou priamo v smartfóne.


zdroj fotografie: Roidmi 

Kúpiť Xiaomi Roidmi v predpredaji len za 15 € 

Azda jedným z najlepších krokov určite bola zmena konektora a Roidmi 3S sa tak stalo plne kompatibilné so všetkými automobilmi. Ak teda stále váhaš, akú nabíjačku si na letnú cestu na dovolenku vybrať, novinka od čínskeho giganta bude určite skvelou kúpou. Navyše je dostupná za skvelú predpredajovú cenu 15 € a nečakajú ťa žiadne ďalšie poplatky.

zdroj fotografií: Roidmi 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP