Čínsky technologický gigant Xiaomi je známy nielen vďaka svojím smartfónom, ale aj perfektným gadgetom vhodnými do takmer všetkých situácií každodenného života. Výnimkou nie je ani neobyčajná nabíjačka do auta Xiaomi Roidmi 3S.

Xiaomi je na poli gadgetov, dá sa povedať, už starý harcovník. Jeho premyslené, inteligentné no hlavne cenovo dostupné gadgety poznajú technologickí fanúšikovia po celom svete. Inak tomu nie je ani v prípade skvelej nabíjačky do auta Xiaomi Roidmi 3S. Ide už v poradí o tretiu generáciu. Samozrejme, dočkala sa mnohých vylepšení a ako sa na Xiaomi patrí, zachovala si famóznu cenovku.

zdroj fotografie: Roidmi 

Xiaomi Roidmi 3S má navlas rovnaký dizajn ako predchodca, no pribudla jedna zásadná zmena – kompatibilita s úplne všetkými modelmi áut, ktorá predchodcom chýbala. Roidmi 3S ponúka aj starú známku funkciu FM transmittera a do výbavy dostalo nové Bluetooth 4.2. Pomocou neho si môžeš nabíjačku spárovať so smartfónom a prostredníctvom oficiálnej Roidmi Driver aplikácie dostupnej pre Android aj iOS nastaviť vlastnú frekvenciu. Tú následne naladíš priamo na rádiu auta a párty sa môže začať.

zdroj fotografie: Roidmi 

Nové Roidmi 3S je vybavené aj rýchlym nabíjaním pri výstupe 5V / 3.4 A, no dostupné je aj klasické nabíjanie pri 2.4 A. Zaujímavou novinkou je tiež upozornenie na nízke napätie v aute pulzujúcim červeným svetlom a notifikáciou priamo v smartfóne. K dispozícii sú dva USB konektory pre nabíjanie dvoch zariadení naraz, pričom každý z nich obsahuje aj efektné podsvietenie LED svetlom, ktorého farbu si môžeš zmeniť priamo cez aplikáciu.

zdroj fotografie: Roidmi 

Kúpiť Xiaomi Roidmi 3S za 8,37 €
Zľavový kupón ROIDMICZ

Teraz môžeš túto nadupanú nabíjačku do auta dostať za najnižšiu cenu na trhu, 8,37 €. Roidmi 3S je aktuálne dokonca lacnejšie ako predošlá verzia, Roidmi 2S, ktorej cena sa pohybuje na úrovni 14 €. Stačí ak sa v e-shope Gearbest prihlásiš a následne aplikuješ zľavový kupón ROIDMICZ. Automaticky obdržíš zľavu, ktorej výsledkom je perfektná konečná cena. Ak plánuješ cestu na dovolenku alebo často jazdíš autom, určite dlho neváhaj.

Kupón je možné aplikovať v košíku po prihlásení sa:

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP