Náš FonTech Shop ti teraz opäť ponúka dvojicu parádnych zariadení za najnižšiu cenu v histórii. Jedná sa o robotický vysávač Xiaomi Mi Roborock 2, ktorý je dostupný v EU sklade a špičkový smartfón Xiaomi Mi 6X, ktoré ti príde bez ďalších poplatkov.

Xiaomi Mi Roborock 2 Robotický Vysávač

Najnižšia cena v EU sklade: 349 €

Ten, kto už robotický vysávač má vie, aký dobrý a užitočný pomocník v domácnosti to je. Ak sa ešte k tomu jedná o vysávač od tak kvalitného výrobcu, akým je Xiaomi, môžeš si byť stopercentné istý, že dostaneš kvalitné zariadenie za fantastickú cenu. Xiaomi Mi Roborock 2 teraz navyše kúpiš z EU skladu za najnižšiu cenu v histórii.

Kúpiť Xiaomi Mi Roborock 2 za 349 € z EU sklad
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Robot disponuje 360 stupňovým navigačným systémom a okolie mapuje až 1800-krát za sekundu. Jeho sací výkon je až 2000 pa. Batéria s kapacitou 5200 mAh vydrží na jedno nabitie 2.5 hodiny. O nabíjanie robota sa starať nemusíš. Ten totiž disponuje funkciou automatického nabíjania, čo znamená, že svoju nabíjacu stanicu si sám vyhľadá a pripojí sa. Okrem vysávania však disponuje aj prídavným mopom, ktorý sa postará o umytie podlahy. Vďaka tomuto vysávaču tak zabiješ dve muchy jednou ranou.

Xiaomi Mi 6X

Najnižšia cena bez DPH: 190 €

Ak hľadáš ten najlepší smartfón do 200 €, tak práve toto môže byť pre teba tá správna voľba. Xiaomi Mi 6X ponúka za svoju cenu dosť veľa muziky. Jedná sa o smartfón s 5.99″ FHD+ displejom. Na jeho zadnej strane nájdeš duálny fotoaparát s 12 + 20 MPx snímačom. Ten dokáže nahrávať 4K video a pri zhotovovaní záberov používa umelú inteligenciu. Predný snímač má rozlíšenie 20 MPx a nahráva vo FullHD rozlíšení.

Kupiť Xiaomi Mi 6X za 190 € bez ďalších poplatkov
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Zariadenie je poháňané výkonným Snapdragonom 660, ktorému sekunduje 4 GB operačnej pamäte. Pre dáta je k dispozícii 32 GB, ktoré žiaľ nie je možné ďalej rozšíriť pomocou microSD. Telefón však ponúka podporu 2 SIM kariet. 3010 mAh batéria disponuje funkciou QucikCharge 3.0, čo znamená, že ju nabiješ skutočne rýchlo pomocou USB-C konektora.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom