banner-redmi-note-4
Xiaomi predstavilo v auguste minulého roka nástupcu populárneho smartfónu vyššej strednej triedy, Redmi Note 3. Štvrtá generácia priniesla mierne zmeny v dizajne, ale aj trochu vylepšený hardvér.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

O štyri mesiace na to prešiel certifikačným centrom TENAA nový model pod názvom Redmi Note 4X, ktorý má priniesť vylepšenie v podobe procesora Snapdragon 653. Z certifikácie unikli aj fotky tohto zariadenia, ktoré neukázali žiadne zmeny po vonkajšej stránke.

Xiaomi Redmi Note 4 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

xiaomi-redmi-note-4x-2zdroj fotografie: Weibo

Dnes však internetom začali kolovať nové fotografie, ktoré ukazujú doteraz nevídaný Xiaomi smartfón. Ide o akúsi kombináciu Xiaomi Redmi Pro a Redmi Note 4. Z prednej strany nám pripomína Redmi Pro kvôli skeneru odtlačkov a zozadu vyzerá ako Redmi Note 4, no bez skeneru odtlačkov prstov pod fotoaparátom.

xiaomi-redmi-note-4x
zdroj fotografie: Weibo

Zobraziť kompletné špecifikácie a cenu Xiaomi Redmi Note 4

Najväčšou otázkou ostáva, o aký smartfón sa vlastne jedná. Vidíme v podstate tri možnosti. Buď vidíme na fotografiách jednu z nadchádzajúcich verzií Redmi Note 4, poprípade úplne iný Xiaomi smartfón, alebo sa len niekto pohral s Photoshopom.

xiaomi-redmi-note-4x-1

Augustový únik Redmi Note 4X z TENAA

zdroj fotografie: Tenaa

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
67%
Chcem to
33%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.