banner-redmi-note-4
Xiaomi to tento rok s modelovou radou Redmi poriadne rozbehlo a predstavilo hneď dve generácie týchto obľúbených cenovo dostupných smartfónov. Najpopulárnejšie z tohto portfólia sú nepochybne modely Redmi Note 3 / Pro a najnovší Redmi Note 4.

Pár mesiacov po predstavení Xiaomi Redmi Note 4 jeho cena zažila prvý poriadny pokles. 64-gigabajtová verzia tohto smartfónu na trh prišla s cenovkou 1199 čínskych juanov, no teraz si ho záujemcovia v domovskej Číne môžu zakúpiť za fantastických 999 juanov. V prepočte ide o pokles takmer 30 €, pričom aktuálna čínska cena činí výborných 136 €. Cenový pokles Xiaomi Redmi Note 4 by sa už čoskoro mohol prejaviť aj u predajcov tretích strán, vďaka ktorým dostaneme Xiaomi smartfóny aj na Slovensko. Aktuálna cena zariadenia v e-shope Gearbest.com je 163 €.

xiaomi-redmi-note-4-na-slovensku-2

Kúpiť Xiaomi Redmi Note 4 za skvelých 163 €
3 GB RAM a 64 GB ROM

Pokles ceny súčasného Redmi Note 4 by mohol znamenať aj prípravu výrobcu na predstavenie jeho vylepšenej verzie s procesorom od Qualcommu, ktorú fanúšikovia tak očakávajú. Odhaduje sa, že Pro verzia Xiaomi Redmi Note 4 by mohla byť predstavená v prvých mesiacoch budúceho roka. Aktuálny Xiaomi Redmi Note 4 ponúka 10-jadrový MediaTek Helio X20 procesor, 3 GB RAM, 64 GB vnútornú pamäť, 5,5″ FullHD displej, 13 MPx fotoaparát či veľkú 4100 mAh batériu.

redmi-note-4-pokles-ceny

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP