banner-redmi-note-4Smartfón strednej triedy od Xiaomi, model Redmi Note 4, prišiel na trh ako nástupca populárnej Redmi Note 3-ky / Redmi Note 3 Pro. Očakávania boli teda obrovské a až na pár drobností sa aj táto generácia vydarila absolútne fantasticky.

Ako primárny cieľ si Xiaomi zobralo, že prinesie do cenovo dostupných smartfónov opäť o niečo krajší dizajn a ešte dokonalejšiu koncovú cenu. Momentálne si môžete tento kúsok zaobstarať približne od 180-190 € v závislosti od e-shopu, v ktorom zvyčajne nakupujete. V priebehu dneška nás ale potešili oficiálne správy od čínskeho výrobcu, ktoré oznámili zníženie ceny a príchod dvoch nových farebných prevedení. Redmi Note 4 bude teda dostupný v unikátnej modrej a elegantnej čiernej farbe.

xiaomi-redmi-note-4-nove-farby-2zdroj fotografie: Xiaomi

TIP: Recenzia | Xiaomi Redmi Note 4: Smartfón predurčený na úspech

Už tak dizajnovo takmer dokonalý smartfón poriadne naberie na svojej atraktivite. Pre mnohých však bude ešte príjemnejšou novinkou oficiálne zníženie ceny v Číne, čo sa následne priamo prejaví aj v e-shopoch, ktoré doručujú na Slovensko. Verzia s 3 GB RAM a 32 GB úložiskom príde s novou cenou 138 €, zatiaľ čo najvýkonnejší variant s väčším, 64 GB interným úložiskom ponúkne zníženú cenu na úrovni 165 €. Vzhľadom k výbave, ktorú toto zariadenia ponúka, sa jedná o skvelé správy a rozhodne by mal každý potenciálny záujemca ešte chvíľu počkať, kým sa zľavy prejavia aj v známych obchodoch.

Kúpiť Xiaomi Redmi Note 4

xiaomi-redmi-note-4-nove-farby-3zdroj fotografie: Xiaomi

xiaomi-redmi-note-4-nove-farby-4
zdroj fotografie: Xiaomi

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP