banner-redmi-note-4
Xiaomi Redmi Note 3 Pro nepotrebuje zvláštne uvedenie. Pri tomto zariadení platí, že reálne činy sú stokrát účinnejšie ako len bezduchá reklama. Množstvo používateľov si tento smartfón doslova zamilovalo a pohltilo ich čaro spoločnosti Xiaomi a nadstavby MIUI. Nie sú to však len tieto dva dôležité elementy, ktoré prinášajú vo výsledku bezchybný kúsok spojenia hardvéru a softvéru.

Ani to vám nemusíme objasňovať, že plnohodnotná podpora LTE a Xiaomi akosi nevedia nájsť spoločnú reč. Po niekoľkých mesiacoch od predstavenia sa však objavujú špeciálne verzie pre rozličné ázijské krajiny, ktoré využívajú totožné LTE frekvencie ako sú tie naše. Presne toto platí aj pri modeli Redmi Note 3 Pro (Special Edition), ktorý je vyšperkovaný plnou podporou LTE sietí, teda nájdeme v ňom aj toľko omieľanú 800 MHz frekvenciu. My sme sa rozhodli poprosiť náš partnerský e-shop GearBest.com, aby poskytol pre vás, našich čitateľov zľavový kupón. S použitím kupónu redmi3proo teda aplikujete zľavu 30 € a v konečnom dôsledku vás bude smartfón stáť len parádnych 162 €! Dlho by ste ale váhať nemali, pretože kupón je obmedzený len pre 50 použití.

xiaomi-redmi-note-3-pro-full-lte-verzia-1

Kúpiť Xiaomi Redmi Note 3 Special Edition za 162 €
3 GB RAM / 32 GB ROM
Kupón redmi3proo

Aby sme však nerozprávali len tak do vetra, pre pokoj v duši si ešte v rýchlosti pripomeňme tie slávne špecifikácie, ktoré robia z tohto zariadenia tak unikátny kúsok. Základ tvorí prémiový hliník v unibody prevedení so snímačom odtlačkov prstov na zadnej strane pod fotoaparátom. Vpredu dominuje 5,5-palcový FullHD displej so špičkovými vlastnosťami. Jedno z prvých lákadiel je však nadupaný procesor Snapdragon 650, ktorý dopĺňa 3 GB RAM a 32 GB rozšíriteľného interného úložiska. Jedná sa teda o výkonnejšiu verziu smartfónu, ktorá hravo schová do vačku minuloročné vlajkové lode.

xiaomi-redmi-note-3-pro-full-lte-verzia-2

Pre mnohých je 4000 mAh batéria a nadstavba MIUI 8 s Androidom 6.0 Marshmallow najväčšími prednosťami smartfónu. Historicky najlepšie zariadenie v strednej triede dostalo do vienka aj kvalitný 16 MPx fotoaparát, respektíve nadšenci selfie ocenia 5 MPx snímač s clonou f/2.0. DualSIM funkcionalita je teda vyšperkovaná plnou podporou najrýchlejšieho mobilného pripojenia. Podporované frekvencie sú nasledovné: 700, 800, 850, 1700, 1800, 1900, 2100, 2600 MHz.

xiaomi-redmi-note-3-pro-full-lte-verzia-3

Samozrejme, vzhľadom na to, že smartfón je odosielaný z čínskeho skladu, je tu možnosť zastavenia colnicou a následnej platby DPH. Ak by nastal tento scenár, cena smartfónu by sa navýšia na 195 € (32,4 € cena DPH), čo je však stále neskutočná čiastka za takto vybavené zariadenie.

xiaomi-redmi-note-3-pro-full-lte-verzia-4

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom