banner-redmi-note-3-pro
Uvoľnením nového smartfónu strednej triedy, Xiaomi Redmi Note 3 Pro, sa doslova strhla davová mánia a e-shopy po celom svete nestíhajú naskladňovať nové kusy. Xiaomi opäť zvalcovalo konkurenciu na plnej čiare a novinka je úžasným príkladom perfektného smartfónu za nízku cenu.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Naši pozorní čitatelia určite vedia, že smartfón sa už udomácnil v redakcii a podrobné testovanie je takmer u konca. Xiaomi Redmi Note 3 Pro sa v domácej Číne začal predávať ešte minulý mesiac a momentálne ho kúpite za veľmi dobrú cenu 198 € aj s dvojročnou zárukou. Smartfón si našiel cestu na pulty slovenských obchodov a verzia so 16 GB interným úložiskom a 2 GB RAM pamäťou je dostupná za pomerne vysokých 289 €. O niečo lepšiu ponuku má shop Smartzero.sk, ktorý Redmi Note 3 Pro v tej istej verzii predáva za 249 €.

Xiaomi Redmi Note 3 PRO 2GB/16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


xiaomi-redmi-note-3-pro-a-redmi-note-3 (1)
Verzia populárneho Xiaomi Redmi Note 3 s prívlastkom „Pro“ v názve napovedá poriadne nadupanú výbavu vzhľadom na zmeranie do strednej triedy. Samotný smartfón je opäť celokovový a na prednej strane skrýva 5,5-palcový FullHD displej. Hardvérová výbava zahŕňa nový 6-jadrový procesor Snapdragon 650, 2 / 3 GB RAM pamäte a 16 GB, respektíve 32 GB interné úložisko, ktoré je možné rozšíriť pomocou microSD kariet. Po softvérovej stránke tu máme Android 5.1.1 Lollipop prekrytý slávnou nadstavbou MIUI 7.1.

DSC03144
Zadná strana obsahuje veľmi rýchly snímač odtlačkov a objektív 16 MPx hlavného fotoaparátu. Na prednej strane je pripravený 5 MPx selfie fotoaparát. Xiaomi Redmi Note 3 Pro je zaujímavý aj po stránke konektivity, nakoľko po novom sme sa namiesto tradičnej trojice frekvencií (1800, 2100, 2600 MHz) dočkali úplne nových frekvencií. Smartfón podporuje 850, 900, 1700, 1800, 2100 a 2600 MHz frekvencie. Bohužiaľ, pre nás Slovákov je LTE opäť problematické, nakoľko 800 MHz frekvencia stále chýba. Samozrejmosťou je taktiež DualSIM funkcionalita.

Xiaomi Redmi Note 3 Pro dostupný už aj na Slovensku!

xiaomi-redmi-note3-pro-recenzia

Zdroj: Heureka.sk

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP