Xiaomi len nedávno predstavilo nový model nižšej strednej triedy Redmi 4X, ktorý za veľmi priaznivú cenu vie ponúknuť dostatok výkonu na denné použitie. Ako bonus dostaneš kvalitne vyhotovené kompaktné kovové telo, veľkú batériu a mnoho iného. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Novinkou v portfóliu výrobcu Xiaomi je model Redmi 4X. Predstavený bol len nedávno spolu s Mi5C, v ktorom výrobca použil po prvýkrát procesor vlastnej výroby. Model Redmi 4X ponúka na prvý pohľad veľmi skvelé spracovanie a celkový dojem zo smartfónu je výborný. Na prednej strane nájdeme displej o veľkosti 5 palcov s HD rozlíšením a 2,5D zahnutím, čo je pre túto triedu štandard. Nad ním je umiestnená 5 MPx predná kamera.

Xiaomi Redmi 4Xzdroj fotografie: Zaeke

Zobraziť cenu Xiaomi Redmi 4X

Na zadnej strane nájdeme objektív 13 MPx fotoaparátu, pod ktorým sa nachádza skener odtlačkov prstov. Krásna unibody konštrukciou skrýva aj veľkú batériu s kapacitou až 4 100 mAh. O výkon smartfónu sa stará procesor od Qualcommu, konkrétne osemjadrový Snapdragon 435 ktorému dopomáhajú 2 alebo 3 GB pamäte RAM. Náročnejšie hry si zahráš vďaka grafickému čipu Adreno 505. Vnútorná pamäť zariadenia závisí od variantu, podobne ako aj s pamäťou RAM a dosahuje veľkosť 16 alebo 32 GB. Rozšíriteľná je o pamäťové karty microSD až do kapacity 128 GB.

Xiaomi Redmi 4Xzdroj fotografie: Zaeke

Redmi 4X bude ponúkané v troch farebných odtieňoch a to konkrétne v Cherry pink, Champagne Gold a Mate Black. Cena za verziu s 2 GB RAM / 16 GB pamäťou v predobjednávke činí 156 €.


zdroj fotografií: Zaeke

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
17%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
33%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
50%
Neznášam to
0%
O autorovi
Martin Lajčák
Volám sa Maťo a momentálne som študentom vysokej školy. Medzi moje záľuby patria nové technológie, športovanie a nepohrdnem ani dobrou knihou. Môžeš ma sledovať aj na Instagrame - @matolajcak