banner-redmi-4
Priamoúmerne s vývojom mobilného hardvéru sa vyvíja aj dizajn najnovších smartfónov. Lacné plastové konštrukcie začali výrobcovia postupne nahradzovať kvalitnejším a hodnotnejším kovovom, ktorý na používateľa vytvára oveľa lepší celkový dojem.

Okrem dizajnu zadných častí smartfónov sa často rieši aj dizajn prednej strany, ktoré tento rok čaká veľká revolúcia. Tú odštartovalo práve čínske Xiaomi minuloročným predstavením inovatívneho Xiaomi Mi MIX, ktorého displej tvorí až 91,3 % prednej strany a neobsahuje teda takmer žiadny rámik. Čínske jabĺčko sa však snaží vylepšovať aj dizajn svojich lacnejších modelov, ktoré sa predávajú najviac. Dizajnové vylepšenia sa teraz dotknú populárneho Xiaomi Redmi 4, ktorý v pôvodnej verzii priniesol displej s pomerne hrubým čiernym rámikom. V bielej verzii tak nešlo o práve najkrajší smartfón.

xiaomi-redmi-4-nova-verziazdroj fotografie: Weibo

Kúpiť Xiaomi Redmi 4 len za 119 €!
4100 mAh batéria a výkonný procesor

Xiaomi si je toho zrejme vedomé a už v dohľadnej dobe na trh vypustí refreshnutú verziu skvelého Xiaomi Redmi 4. Ako môžeš vidieť na fotografii vyššie, rámiky okolo displeja sú omnoho tenšie a smartfón tak pôsobí oveľa lepším dojmom ako predtým. Tiež sa zdá, že nová verzia Redmi „štvorky“ bude na výšku o pár mm kratšia ako tá pôvodná. V správe sa žiadne hardvérové zmeny nespomínajú, a tak pravdepodobne pôjde o rovnako dobre vybavený smartfón.

xiaomi-redmi-4-black-friday-1
zdroj fotografie: Dglte

Už tento mesiac by mohlo Xiaomi priniesť niekoľkokrát spomínané upravené verzie najnovších Xiaomi Redmi 4 a Redmi Note 4 smartfónov, ktoré podľa overeného zdroja prinesú aj plnú podporu LTE sietí na území Európy. Po Xiaomi Mi6 sú tieto smartfóny ďalšími najočakávanejšími zariadeniami prvej polovice tohto roka od Xiaomi.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP