Aj keď neustále počúvame nové správy o zvyšovaní cien čínskych smartfónov, ich ceny idú v skutočnosti stále nižšie. Perfektným príkladom je veľmi populárne Xiaomi Redmi 3S, ktoré teraz kúpiš rovno v dvoch zľavách zároveň!

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Xiaomi Redmi 3S ti určite predstavovať nemusíme, keďže ide o jeden z najpopulárnejších smartfónov nižšej triedy. Za jeho veľkou slávou stojí práve veľmi nízka cena v kombinácii so špičkovou hardvérovou výbavou. E-shop Gearbest.com zaradil tento model do bleskového výpredaja, kde ho môžeš zakúpiť za necelých 127 €. Toto však nie je jediná zľava, ktorú na Redmi 3S dostaneš! Aplikovaním zľavového kupónu XRSGB sa aktivuje ďalšia zľava, po ktorej bude výsledná cena perfektných 117 €! Toto je zrejme najnižšia cena za 32 GB Redmi 3S doteraz.

Xiaomi Redmi 3S
zdroj fotografie: Sina

Kúpiť Xiaomi Redmi 3S 32 GB za doteraz najnižšiu cenu!
Zľavový kupón XRSGB

Krásne hliníkové unibody telo so snímačom odtlačkov prstov na zadnej strane majiteľovi okamžite vyčarí úsmev na tvári. Vpredu sa nachádza 5-palcový displej s dostatočným HD rozlíšením. Po výkonovej stránke siahlo Xiaomi po procesore Snapdragon 430, ktorý dokáže splniť aj náročnejšie operácie. Pri ich vykonávaní mu dopomáha aj 3 GB operačná RAM pamäť. Z masívnej 4100 mAh batérie dokážeš pokojne vyťažiť aj 2-3 dni výdrže.

Xiaomi Redmi 3S
zdroj fotografie: Twoeggz

Android 6.0 Marshmallow je doplnený o špičkovú nadstavbu MIUI 8 s množstvom praktických funkcií. 13 MPx zadný a 5 MPx predný selfie fotoaparát síce pôsobia veľmi decentne, no so základnými nárokmi si určite poradia. Redmi 3S-ku nechýba ani snímač odtlačkov prstov, DualSIM funkcionalita, podpora trojice základných LTE sietí či slot pre microSD kartu do 128 GB.

Xiaomi Redmi 3S
zdroj fotografie: Twoeggz

Ak ťa táto ponuka zaujala a smartfón by si si chcel objednať, odporúčame ti zvoliť expresnú dopravu, ktorá v tomto prípade stojí len 6 €. Dôležité však je uviesť obchodu, ako má balík označiť. Rozhodne využi náš tip na objednávanie smartfónov z Gearbest.com.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
17%
Páči sa mi to
50%
Chcem to
6%
Mám to
22%
Nepáči sa mi to
11%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na [email protected]