Xiaomi Redmi 3 Pro vstúpil do predpredaja v e-shope iBuygou.com za 172 €

banner-redmi-3
S pokojným svedomím môžeme označiť Xiaomi Redmi 3 za najlepší low-endový smartfón súčastnosti. Xiaomi opäť dokázalo v tejto kategórii nastoliť nový trend, ktorý sa bude snažiť zopakovať väčšina menších výrobcov. Aby sme však nehovorili len tak do vetra, o špičkových kvalitách sa môžete presvedčiť v našej podrobnej recenzii, ktorú sme priniesli opäť ako prvý portál na Slovensku. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Pravidelní čitatelia vedia, že Xiaomi sa rozhodlo priniesť mierne vylepšenú verziu tohto populárneho smartfónu, ktorá disponuje snímačom odtlačkov prstov na zadnej strane, väčšou 3 GB RAM pamäťou a taktiež aj zväčšeným 32 GB úložiskom. Náš partnerský e-shop iBuygou.com zaradil smartfón do predpredaja za necelých 172 €. Pri pohľade na smartfón si veľa zmien nevšimneme, teda okrem nového skenera odtlačkov na zadnej strane, a dizajn je vzhľadom na zameranie veľmi luxusný. Kov dominuje celému zariadeniu. Vpredu nájdeme totožný 5-palcový HD displej, ktorý využíva vlastnosti IPS technológie.

Xiaomi Redmi 3 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


xiaomi-redmi-3-pro-predpredaj1
Vnútro vypĺňa známy procesor Snapdragon 616 so zväčšenou 3 GB RAM pamäťou a rozšíriteľným 32 GB interným úložiskom. Hlavným ťahákom brata bez prívlastku „Pro“  bola veľká 4100 mAh batéria, ktorá dokázala smartfón uživiť aj 3 dni pri mierne náročnejšom využívaní. Túto perfektnú vlastnosť prebral aj Redmi 3 Pro. Zvyšné špecifikácie ako 13 MPx hlavný fotoaparát, 5 MPx predný fotoaparát, DualSIM, nie úplná podpora 4G na Slovensku a IR Blaster ostali nemenné. Už o niekoľko dní sa bude Xiaomi Redmi 3 Pro zohrievať v našej redakcii a prinesieme vám exkluzívne prvú slovenskú recenziu. Sledujte nás aj naďalej a dozviete sa viac!

xiaomi-redmi-3-pro-predpredaj2

Predobjednať Xiaomi Redmi 3 Pro v e-shope iBuygou.com

xiaomi-redmi-3-pro-predpredaj3

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]