Xiaomi Redmi 3 Pro so snímačom odtlačkov prstov a 3 GB RAM dostupný už aj na Slovensku

banner-redmi3pro
Xiaomi nás nedávno prekvapilo predstavením vylepšeného modelu svojho doteraz najlepšieho „low-end“ smartfónu, Xiaomi Redmi 3 Pro. Novinka priniesla aktualizovaný hardvér v podobe viac RAM a vnútornej pamäte. Pribudol aj snímač odtlačkov prstov.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Pár dní po úspešnom zahájení oficiálneho predaja na domovskom, čínskom trhu, sa Xiaomi Redmi 3 Pro začína ukazovať v prvých slovenských e-shopoch. Cena je samozrejme opäť vyššia a s 2 ročnou zárukou, servisom a maržou predajcov vás Redmi 3 Pro na našom trhu vyjde na pomerne vysokých 236 €.

Xiaomi Redmi 3 PRO 3GB/32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


xiaomi-redmi-3-pro-predpredaj2
Pri pohľade na smartfón si veľa zmien oproti klasickému Redmi 3 nevšimneme, až na nový snímač odtlačkov prstov na zadnej strane. Napriek tomu, že stále ide o low-end smartfón, dizajn a spracovanie konštrukcie je veľmi luxusné. Znova sa stretávame s kovom, ktorý tvorí celú konštrukciu nového Redmi 3 Pro. Vpredu sa nachádza totožný 5-palcový HD displej, ktorý využíva vlastnosti IPS technológie.

xiaomi-redmi-3-pro-predpredaj
Xiaomi Redmi 3 Pro po svojom staršom bratovi zdedil aj procesor. Ide teda o osemjadrový Snapdragon 616 procesor, ktorému pri plynulom multitaskingu dopomôže väčšia 3 GB RAM pamäť. Upgradom prešlo aj vnútorné úložisko, ktoré teraz ponúka 32 GB. K dispozícii je aj hybridný slot s miestom pre microSD karty do 128 GB.

xiaomi-redmi-3-pro-predpredaj3
Zadná 13 MPx aj 5 MPx predná fotografická jednotka zostala nezmenená. Asi najlepšiu vlastnosť Redmi 3, obrovskú 4100 mAh batériu, dostala aj jeho aktualizovaná verzia. Opäť sa tak môžeme tešiť na 3 dňovú výdrž na jedno nabitie. Operačným systémom Redmi 3 Pro sa stal Android 5.1 Lollipop so známou MIUI nadstavbou, nechýba ani DualSIM funkcionalita a 4G LTE so slabou podporou na Slovensku.

xiaomi-redmi-3-pro-na-slovensku2

Zdroj: Heureka.sk

Pošli nám TIP na článokNovinky