Xiaomi Redmi 2A vzbĺklo majiteľovi v kúpeľni

Teraz čítate
Xiaomi Redmi 2A vzbĺklo majiteľovi v kúpeľni

banner-mx5
Xiaomi Redmi 2A je jedno z najpredávanejších smartfónov na čínskom trhu. Včera sa na verejnosť dostala informácia, že zariadenie vzbĺklo majiteľovi v kúpeľni. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Spoločnosť Xiaomi vyšetruje túto závažnú udalosť, ktorá u tohto čínskeho giganta nemá obdobu. Podľa tvrdení poškodeného zariadenie vzbĺklo počas hovoru, ktorý trval 5 minút. Najprv bolo cítiť nadmerné teplo zo zadného krytu, po ktorom nasledoval zápach pripomínajúci spálený plast. Následne sa majiteľ veľmi zľakol a hodil svoje zariadenie do kúpeľne. Celkové poškodenie môžete vidieť nižšie v galérii.

Verejnosť netrpezlivo očakáva vyjadrenie spoločnosti Xiaomi a dúfajú, že táto situácia bude riadne vyšetrená. Už v minulosti sme sa stretli s takýmito prípadmi napríklad so smartfónmi od amerického giganta Apple alebo so zariadeniami spoločnosti Samsung.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Študent a fanúšik najnovších technológií. Pre web FonTech.sk som začal písať v roku 2015 a v súčasnosti sa starám o denné novinky, recenzie zariadení a o administráciu. Vo voľnom čase si rád pozriem dobrý film, vypočujem kvalitnú hudbu a vyskúšam novinky z rôznych oblastí techniky. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na david@fontech.sk.