Xiaomi Redmi 2A vzbĺklo majiteľovi v kúpeľni

banner-mx5
Xiaomi Redmi 2A je jedno z najpredávanejších smartfónov na čínskom trhu. Včera sa na verejnosť dostala informácia, že zariadenie vzbĺklo majiteľovi v kúpeľni. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Spoločnosť Xiaomi vyšetruje túto závažnú udalosť, ktorá u tohto čínskeho giganta nemá obdobu. Podľa tvrdení poškodeného zariadenie vzbĺklo počas hovoru, ktorý trval 5 minút. Najprv bolo cítiť nadmerné teplo zo zadného krytu, po ktorom nasledoval zápach pripomínajúci spálený plast. Následne sa majiteľ veľmi zľakol a hodil svoje zariadenie do kúpeľne. Celkové poškodenie môžete vidieť nižšie v galérii.

Verejnosť netrpezlivo očakáva vyjadrenie spoločnosti Xiaomi a dúfajú, že táto situácia bude riadne vyšetrená. Už v minulosti sme sa stretli s takýmito prípadmi napríklad so smartfónmi od amerického giganta Apple alebo so zariadeniami spoločnosti Samsung.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]