Vylepšné Xiaomi Redmi 2A prichádza s 2 GB RAM, 16 GB ROM a cenou len 77 eur!

banner-minote
Parametre smartfónov sa rok od roka zlepšujú a neplatí to len pre vlajkové lode, ale aj tie z nižších vrstiev. Dokonca aj tie takmer najlacnejšie smartfóny pomaly prestupujú na 2 GB RAM a pozadu nezostáva ani Xiaomi.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Ich veľmi populárny smartfón, Xiaomi Redmi 2A, ponúkal „len“ 1 GB RAM a 8 GB internej pamäte. To nie je veľa, ale keďže sa Redmi 2A v Číne predáva za cenu pod 80 €, parametre sú ešte prijateľné. 1 GB RAM je v dnešnej dobe priam už historická hodnota pre operačnú pamäť a Xiaomi sa tak rozhodlo svoj najlacnejší smartfón „apgrejdovať“. Nové Xiaomi Redmi 2A prichádza tak s 2 GB RAM a 16 GB internou pamäťou. Zvyšné parametre zahŕňajú 4,7-palcový HD displej, 4-jadrový LeadCore L1860C procesor s taktom 1,5 GHz a 8 MPx zadný fotoaparát.

Xiaomi Redmi 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


redmi-2a-upgraded
Xiaomi síce smartfón vylepšilo, ale bohužiaľ, zvyšovaniu sa nevyhla ani cena smartfónu. Redmi 2A s 1 GB RAM bol dostupný za 499 juanov (cca 70 €), pričom vylepšená verzia Redmi 2A bude len o pár juanov drahšia. V prepočte to vyjde na skvelých 78 €, čo je za takto vybavený smartfón naozaj veľmi nízka cena.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]
  • RocK

    dostuonist vieme?

  • val

    A když si nechci připlácet tady 60€ u obchodníku, tak můžu pořídit si činskou verzi? Bude mi fungovat tady u nás v EU? :)