Xiaomi pripravuje novú externú batériu s kapacitou až 20 000 mAh

banner-xiaomi-mi4c
Xiaomi začalo vlnu dostupných powerbankov už v minulom roku s ich 10 400 mAh verziou. Odvtedy vydalo niekoľko nových externých batérií s rôznymi kapacitami. Najmä vďaka Xiaomi vrástla popularita týchto veľmi užitočných zariadení.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Xiaomi teraz pripravuje úplne nový powerbank s naozaj obrovskou kapacitou. Do rodinky by mala pribudnúť verzia s až 20 000 mAh kapacitou, ktorá by mala ísť do predaja už onedlho, presnejšie už 11. novembra. Powerbank sa objavil na čínskom Xiaomi e-shope, kde bola uvedená aj kapacita, ale bohužiaľ, použitý bol chybný obrázok. Detailov a informácií je veľmi málo, nakoľko dnes o nej počujeme prvýkrát. Môžeme očakávať viacero USB portov pre nabíjanie viacerých zariadení naraz a samozrejmosťou je už klasický dizajn, ktorý Xiaomi pri svojich powerbankoch používa. Medzi informácie, ktoré už sú dostupné, patrí aj počet batérii a aj ich výrobca. Malo by sa jednať o 6 batérií s kapacitou 3 350 mAh, ktoré dodá Panasonic.

Xiaomi Power Bank 10 000 mAh môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>MUS_3906

Xiaomi Power Bank s kapacitou 10 000 mAh

Budeme si musieť počkať do 11.11., aby sme sa dozvedeli, za koľko sa bude nový powerbank predávať, ale je jasné, že cena bude o niečo vyššia, ako cena doteraz najvyššoeho modelu s kapacitou 16 000 mAh, ktorý sa predáva okolo 30 € už pre slovenského záujemcu.

xiaomi power bank

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]