banner-mi-notebook-air-12Prepracovaný ekosystém spoločnosti Xiaomi predstavuje novinky ako na bežiacom páse. Ich dcérska spoločnosť Mijia, ktorá stojí za výrobou inteligentných produktov do domácnosti, predstavila na sociálnej sieti Weibo plagát s novým gadgetom. Na obrázku sa nachádza zariadenie s názvom Home Air Quality Tester, teda domáci tester kvality ovzdušia.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Čínsky gigant doposiaľ predstavil dva čističe vzduchu, Air Purifier a novšiu verziu Air Purifier 2. Tieto čističky vzduchu zaznamenali ako aj v domovskej Číne, tak aj vo svete obrovský úspech. Zrejme jediným nedostatkom u oboch zariadení je absencia displeja. Preto musia byť ovládané pomocou príslušnej aplikácie Mi Home. Domnievame sa, že táto novinka by mohla spolupracovať s existujúcimi čističkami a na svojom displeji by mala zobrazovať okrem momentálnej kvality vzduchu aj mnoho iných informácií.

mijia-air-quality-tester

Predstavenie je naplánované na 2. november o 10:00 čínskeho času. Po oficiálnom predstavení sa určite dozvieme aj ďalšie informácie o tom, ako zariadenie funguje a za koľko sa začne na domácom trhu predávať.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
100%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Jakub Duchoň
Som veľkým fanúšikom smartfónov a IT technológií, mimo toho rád cestujem, čítam knihy a počúvam dobrú hudbu. Najviac zo všetkého však milujem futbal, ktorému sa venujem už 12 rokov.