banner-redmi-3sNajväčší čínsky výrobca smartfónov začal nedávno ponúkať produkty novou cestou, a to takzvaným crowdfundingom. Nedávno tak urobil s Ninebotom One A1 a dnes pokračuje zubnou kefkou. 

[/blockquote]

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Zubnú kefku budeme poznať pod názvom Soocare X3. Štetiny dodáva americký DuPont a ich hrúbka je len 0.152 mm, čo zaručuje perfektnú mäkkosť. K dispozícii budú tri modeli, respektíve veľkosti, a to Soocare Clean, Inter a Mini. Kefka poskytuje certifikáciu IPX7. Kapacita akumulátora sa vyšplhala na 1000 mAh, pričom výrobca udáva výdrž 25 dní na jedno nabitie. Ako to je už pri Xiaomi zvykom, kefke dodalo aj trochu inteligencie a používateľ ju môže spárovať so smartfónom cez Bluetooth. K dispozícii je aj aplikácia s množstvom informácií.

xiaomi soocare x3-1

Akcia začína už zajtra o 10:00 a cena kefky bude 229 yuanov, čo je v prepočte 30 €. Soocare X3 sa teda zaradí medzi najlacnejšie elektrické zubné kefky. Ako sme už spomenuli v úvode, nejedná sa o prvý crowdfundingový produkt Xiaomi. Výrobca momentálne ponúka aj Ninebot One A1 za veľmi prijateľných 228 €. Bude zaujímavé sledovať, s akými produktmi ešte výrobca príde a určite vás budeme o podobných kúskoch informovať.

xiaomi soocare x3-7

xiaomi soocare x3-5

xiaomi soocare x3-6

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom