Xiaomi predstavuje nástupcu obľúbenej powerbanky s názvom Mi Power 3. Novinka ponúkne 10 000 mAh kapacitu a tri rôzne porty s podporou 18 W rýchleho nabíjania za skvelú cenu.

Xiaomi nie je známe len vďaka svojim smartfónom, no veľkú časť jeho príjmu tvorí aj nespočetné množstvo gadgetov a inteligentných zariadení. Ešte začiatkom roka predstavil čínsky gigant novú powerbanku Mi Power 3 Pro s kapacitou 20 000 mAh. Ako informoval portál Gizmochina, Xiaomi teraz predstavuje jej odľahčenejšiu a ľahšie prenosnú verziu Mi Power 3 s kapacitou 10 000 mAh.

Ponúkne celkovo 3 rôzne porty s podporou 18 W rýchleho nabíjania

Novinka je priamym nasledovníkom obľúbenej powerbanky Mi Power 2, ktorá je na trhu od roku 2016. Dizajn sa napriek pokroku novej generácie nezmenil a ponúka takmer totožné telo vyrobené z hliníka za pomoci CNC, pričom rozmery zostali zhodné. Dôležitou zmenou je ale implementácia USB Type-C portu, ktorý je obojsmerný. To znamená, že dokáže nabíjať priamo powerbanku a tiež ostatné zariadenia z powerbanky za pomoci 18 W rýchleho nabíjania.

Výrobca však zachoval aj klasický USB-A port, ktorý takisto podporuje 18 W nabíjanie. Rovnako to platí aj v prípade microUSB portu, čo znamená, že Mi Power Bank 3 poskytne na výber až tri rôzne porty. Ako ukazovateľ kapacity nabitia poslúžia 4 biele LED diódy a novinka tiež implementuje rôzne ochrany zariadení pri nabíjaní, vrátane ochrany pred prepätím, vysokým prúdom a prebíjaním zariadenia.

Dostupná k rezervácii za skvelú cenu

Powerbanka tiež umožňuje bezpečne nabíjať nízkonapäťové zariadenia, ako sú napríklad inteligentné náramky Mi Band. Novinka bude dostupná od 18. marca za cenu 129 juanov, čo v prepočte činí približne 17 € v dvoch farebných prevedeniach, a to striebornej a čiernej.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom