Xiaomi predstaví svoj prvý VR headset 1. augusta

Teraz čítate
Xiaomi predstaví svoj prvý VR headset 1. augusta

banner-redmi-3sVirtuálna realita je technologická oblasť, ktorá má o úspech v budúcnosti dávno postarané. Mnoho svetových gigantov teda predstavuje VR headsety, ktoré je možné využívať s vlajkovými loďami daného výrobcu. Na druhej strane tu máme trochu staršie Google Cardborad, ktoré sú určené pre masy a asi najviac preslávili virtuálnu realitu. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Obrovský potenciál si konečne uvedomilo aj Xiaomi a čo nevidieť predstaví svoj prvý VR headset. Predstavenie odhalil teaser na sociálnej sieti Weibo, ktorý oznámil, že nového produktu sa dočkáme už o niekoľko dní, presnejšie 1. augusta. Podrobnejšie informácie zatiaľ nemáme, no z reakcií fanúšikov, ktorí diskutovali o VR môžeme skonštatovať, že čínsky velikán určite pripraví prvotriedny produkt. Očakáva sa tiež predstavenie niekoľkých videí, ktoré ponúknu fanúšikom ten pravý pohľad na toto odvetvie priemyslu.

xiaomi-vr-headset

Letné mesiace sú pre spoločnosť mimoriadne dôležité, čo dokazuje aj veľké predstavenie, na ktorom sme sa dočkali smartfónu Redmi Pro a historicky prvého notebooku od Xiaomi, Mi Notebooku Air. Ako však Xiaomi poznáme, je tu veľká pravdepodobnosť, že popri VR headsete predstaví ešte nejaký zaujímavý produkt navyše.

TIP: Prvý Xiaomi notebook je realitou. Privítajte Xiaomi Mi Notebook Air!

xiaomi-vr-headset2

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
13%
Páči sa mi to
75%
Chcem to
13%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]
 • Lumpy

  Sak ani nemaju mobil s vyssim rozlisenim aby to stalo zato.Pri FHD to vyzera dost zle.

  • Kubo102030

   Veď toto… A ani 2K nie je ideálne pre VR. Najlepšie je 4K…

  • Pepo

   Ako ze nemaju Mi Note ma 2K a kto vie mozno rovno pri predstaveni VR ukazu aj Mi Note 2 a MI5s oboje s 2K (aj ked pri mi5s tomu sam neverim).

 • lukino86

  Co ja viem nejak ma to neuchvatilo helmu nosit na hlave:)