banner-redmi-3sVirtuálna realita je technologická oblasť, ktorá má o úspech v budúcnosti dávno postarané. Mnoho svetových gigantov teda predstavuje VR headsety, ktoré je možné využívať s vlajkovými loďami daného výrobcu. Na druhej strane tu máme trochu staršie Google Cardborad, ktoré sú určené pre masy a asi najviac preslávili virtuálnu realitu. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Obrovský potenciál si konečne uvedomilo aj Xiaomi a čo nevidieť predstaví svoj prvý VR headset. Predstavenie odhalil teaser na sociálnej sieti Weibo, ktorý oznámil, že nového produktu sa dočkáme už o niekoľko dní, presnejšie 1. augusta. Podrobnejšie informácie zatiaľ nemáme, no z reakcií fanúšikov, ktorí diskutovali o VR môžeme skonštatovať, že čínsky velikán určite pripraví prvotriedny produkt. Očakáva sa tiež predstavenie niekoľkých videí, ktoré ponúknu fanúšikom ten pravý pohľad na toto odvetvie priemyslu.

xiaomi-vr-headset

Letné mesiace sú pre spoločnosť mimoriadne dôležité, čo dokazuje aj veľké predstavenie, na ktorom sme sa dočkali smartfónu Redmi Pro a historicky prvého notebooku od Xiaomi, Mi Notebooku Air. Ako však Xiaomi poznáme, je tu veľká pravdepodobnosť, že popri VR headsete predstaví ešte nejaký zaujímavý produkt navyše.

TIP: Prvý Xiaomi notebook je realitou. Privítajte Xiaomi Mi Notebook Air!

xiaomi-vr-headset2

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom