banner-mi-note-2Xiaomi nás opäť raz mierne zaskočilo, keď včera predstavilo teaser na ďalší zo svojich príchodzích produktov. Na čínskej sociálnej sieti Weibo sa objavil teaser, na ktorom spoločnosť láka na novú generáciu populárneho Mi Boxu. 

Aby toho nebolo málo, dnes sa objavil aj ďalší teaser, ktorý ukázal inteligentný Mi Remote ovládač. Oba produkty zažijú svoj debut na domácom trhu zajtra, 16. novembra. 4. generácia prinesie naozaj zaujímavé novinky. TV boxy majú byť vybavené umelou inteligenciou, ktorej funkcie a možnosti sú zatiaľ stále neznáme. Ďalšou skvelou vychytávkou je kategorizácia obsahu podľa toho, čo sledujete a vyhľadávate. Otázkou však ostáva, ktorý operačný systém Xiaomi použije, či to bude Android TV, alebo klasický Android.

mi-tv-box-4-teaser

Xiaomi pripravilo pre svoj nový box aj vynovený ovládač Mi Remote tretej generácie. Čiastočne nám ho výrobca ukázal na druhom teaseri, na ktorom sa okrem siluety nového ovládača nachádzajú aj staršie generácie ovládača. V sprievodnom texte sa píše, že spoločnosť musela vyvinúť nový ovládač pripravený na prácu s umelou inteligenciou a novými funkciami. Konkrétny dizajn však predstavený ešte nebol, no veľmi silno sa pošuškáva o implementácii dotykového displeja.

xiaomi-remote

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP