banner-redmi-3
Mnoho fanúšikov čínskych zariadení netrpezlivo čaká na 24. február. Práve v tento deň má svetlo sveta uzrieť pripravovaná vlajková loď čínskeho priekopníka Xiaomi – Xiaomi Mi5. Spoločnosť  predstaví novinku na evente „2016 Mi Product Launch“, kde nesmie tradične chýbať skvelá atmosféra či prívetivý Hugo Barra, viceprezident Xiaomi.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Práve ten pred niekoľkými hodinami zverejnil jeden z prvých teaserov. Z prvých oficiálnych ukážok sa toho mnoho nedozvedáme, keďže sa na pozvánke nachádza iba jediné číslo. Práve to vyjadruje piatu generáciu modelovej rady high-end smartfónov Xiaomi Mi, na čiernom pozadí. Podľa doposiaľ uniknutých informácií Xiaomi predstaví viaceré verzie vlajkovej lodi Xiaomi Mi5 s prémiovým dizajnom a zaručene skvelým pomerom ceny k výbave.

XIAOMI Mi4 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


xiaomi-mi5-konferencia-nahlad2
Podľa textu na zverejnenom plagáte by sme sa na februárovej Xiaomi konferencii mohli dočkať okrem Xiaomi Mi5 aj iných zariadení. Bude medzi nimi aj dlhoočakávaný Xiaomi notebook? Všetko a ešte viac sa dozvieme už 24. februára o 7:00 nášho času, kedy Xiaomi konferencia štartuje. Už máte nastavené budíky? :)

Zdroj: Hugo Barra

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP