Výlety, dlhé cesty či kempingy. Všetko sú to síce príjemné príležitosti, no smartfóny to nemajú vždy jednoduché a vyžadujú občasný prísun „šťavy“. Postarajú sa o to power banky, ktoré si teraz môžeš kúpiť s 20 % zľavou. 

Značka Xiaomi je spoľahlivou voľbou pri mnohých produktoch. Či už sú to smartfóny, domáce spotrebiče alebo power banky. Dnes sa pozrieme na dve power banky, a to konkrétne na jednu s kapacitou 5000 mAh a jednu s kapacitou 10 000 mAh. Povrch oboch tvorí hliník, ktorý stojí nielen za kvalitnou konštrukciou, ale aj prémiovým dojmom. 5000 mAh power banka je navyše veľmi kompaktná a nie je hrubá ani len jeden centimeter. Bez problémov si ju teda môžeš prenášať napríklad aj vo vrecku nohavíc a mať ju tak neustále pri sebe. 10 000 mAh power banka je, samozrejme, trochu objemnejšia, no ospravedlňuje to dvojnásobne väčšia kapacita.

power banky
zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť 5000 mAh Xiaomi power banku za 9,74 €
Zľavový kupón xiaomi5K

Pre lepšiu predstavu o veľkosti power baniek si spomeňme zopár príkladov. 5000 mAh power banka postačí minimálne na jedno nabitie smartfónu s 3100 mAh batériou (napríklad Xiaomi Mi5) alebo na dve nabitia smartfónu s 1600 mAh batériou (iPhone 5S/iPhone SE). V prípade 10 000 mAh power banky sú čísla ešte lepšie. Xiaomi Mi5 si ňou nabiješ 2.4-krát a iPhone 6 až 3.7 krát. Nabíjanie ale nie je jedinou vlastnosťou oboch power baniek. Môžeš si do nich totiž zapojiť aj USB lampu alebo USB ventilátor, pričom ventilátor dokáže 10 000 mAh power banka poháňať aj viac ako 40 hodín. Power banky sú navyše vybavené rôznymi ochrannými technológiami, ktoré dokážu zabrániť napríklad prepätiu alebo skratu.

power banky
zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť 10 000 mAh Xiaomi power banku za 13,85 €
Zľavový kupón 20bgxmpb

Pri týchto power bankách si teda môžeš byť istý, že sa nevznietia alebo nespôsobia inú škodu. Úroveň nabitia power baniek je potom oznamovaná LED indikátormi. Ďalej je dôležité poznamenať, že 10 000 mAh power banka disponuje aj technológiou rýchleho nabíjania Quick Charge 2.0, takže na nabíjanie nebudeš čakať tak dlho, ako pri mnohých iných power bankách. Poďme sa už ale pozrieť na aktuálne najlepšie ceny. Ak nie si až taký náročný a postačí ti 5000 mAh kapacita, power banka ťa vyjde iba na 9,74 €. Do e-shopu sa ale je potrebné prihlásiť a použiť zľavový kupón xiaomi5K. Naopak, ak plánuješ svoj smartfón nabíjať častejšie, je rozumnejšie siahnuť po 10 000 mAh power banke. Jej cena vychádza na skvelých 13,85 € pri použití kupónu 20bgxmpb. V oboch prípadoch je dostupné bezplatné doručenie, takže sa už jedná o koncové ceny.

Kupóny je možné aplikovať v košíku:

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú