Teraz čítate
S touto 10 000 mAh power bankou od Xiaomi už výdrž svojho smartfónu nebudeš nikdy riešiť


Ak patríš medzi náročnejších používateľov smartfónov, potom ťa pravdepodobne hnevá výdrž batérie. Pri dnešných smartfónoch sa kladie dôraz na dizajn a tenké telá, čo má na svedomí nízke kapacity batérií. Výborným riešením slabej výdrže je aj kúpa power banky. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Výrobe power baniek alebo externých batérií sa venuje mnoho výrobcov, no iba niektorí si dávajú na ich kvalite skutočne záležať. Výrobcom kvalitných power baniek je rozhodne Xiaomi, ktoré v ponuke už niekoľko kúskov s rôznymi kapacitami. Zlatou strednou cestou je však power banka s kapacitou 10 000 mAh, ktorá nestojí veľa a dokáže tvoj smartfón nabiť niekoľkokrát.

power banka

Kúpiť 10 000 mAh Xiaomi power banku za 13 €
Kupón mipb1 

Xiaomi nie je ľahostajný ani dizajn svojich produktov a svoje power banky preto vyrába z hliníka a snaží sa ich vyrobiť čo najmenšie. Konštrukcia zariadenia je riešená veľmi jednoducho. Hliníkové telo prerušuje len plastový bok s tlačidlom, microUSB portom pre nabíjanie power banky, klasickým USB portom pre nabíjanie iných zariadení a informačnými LED diódami. Pre dosiahnutie výbornej kvality v nich nepoužíva žiadne „šmejdy“ a vo vnútri tejto power banky sa nachádzajú články od výrobcov Panasonic a LG.

Ďalšou výhodou je jej kapacita a tým pádom aj počet nabití. Pokiaľ vlastníš smartfón ako napríklad Xiaomi Mi5 s 3000 mAh batériou, power banka ti ho nabije 2.1-krát. Pokiaľ vlastníš smartfón s ešte menšou batériou, ako napríklad 1810 mAh iPhone 6, power banka ti ho plne nabije až 3.5-krát. Zariadenie je chránené pred mnohými nepríjemnosťami, ako napríklad zvýšenými teplotami, skratmi, prepätiu a nadprúdom.

Poslednou dobrou správou je nízka cena. Túto kvalitnú 10 000 mAh power banku od Xiaomi teraz kúpiš v eshope Banggood za skvelých 13 €. Pre dosiahnutie tejto ceny však nezabudni pri objednávke použiť kupón mipb1. Power banka je dostupná v troch farebných prevedeniach, a to v striebornom, zlatom a červenom.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
83%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
17%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.
  • Jakub Smolka

    môžem potvrdiť, že je vynikajúca

  • Peter

    Vaham ktoru 10 000 mAh kupit.. ci túto starú, powerbank 2 alebo pro.. rozdiel je v cene ale v nicom inom rozdiel pre mna ako užívateľa nevidim.. nikde som nenasiek porovnanie tejto trojice PB..

  • shidersh

    Aky ma nabijaci prud?