Chcel si sa vždy naučiť hrať na gitare? Odteraz to nikdy nebolo ľahšie, pretože Xiaomi Populele je gitara, ktorá ťa to hravou formou naučí!

Nabitá smart funkciami za skvelú cenu

Vždy si sa chcel naučiť hrať na gitare, no klasická forma učenia ťa nikdy nebavila? Teraz však svitla nádej aj pre teba, pretože gitara Xiaomi Populele ťa za pomoci LED uložených v hmatníku a aplikácie v tvojom smartfóne naučí hrať jedna radosť.

Kúpiť smart gitaru Xiaomi Populele za skvelú cenu 86 €
Doručenie bez ďalších poplatkov

Ak ťa táto ponuka zaujala, neváhaj a ponáhľaj sa do e-shopu Gearbest, kde ju môžeš momentálne kúpiť v rýchlom výpredaji za skvelú cenu 86 €. S doručením EU Express za 6,71 € ju budeš mať doma bez ďalších zbytočných poplatkov.

Za pomoci LED-iek na hmatníku budeš hrať ako pravý gitarista

Xiaomi Populele je smart gitara určená pre začiatočníkov, ktorí sa chcú naučiť rýchlo a zábavne hrať na gitare. Učenie nikdy nebolo ľahšie, keďže hmatník gitary má zabudované LED kontrolky, ktoré nasmerujú pri hraní tvoje prsty vždy tam, kde treba. Gitara obsahuje až 72 takýchto LED kontroliek, ktoré spravia z gitary vizuálny zážitok. Za pomoci aplikácie v tvojom smartfóne a tutoriálov v nej sa naučíš hrať ľavou zadnou.

Aplikácia, ktorá ťa naučí hrať ľavou zadnou

Aplikácia ťa naučí, ako si gitaru naladiť a tiež obsahuje live demá a tutoriály. Za ich pomoci môžeš svoje schopnosti hrania na gitare neustále vylepšovať. V aplikácii sa nachádza široká knižnica rôznych piesní, ktorá je neustále doplňovaná. Gitara tak nemusí byť určená primárne pre začiatočníkov, ale aj skúsenejších hudobníkov, ktorí chcú svoje schopnosti vylepšiť alebo sa naučiť nové piesne.

Špecifikácie kvalitnej gitary

Samotná gitara je vyrobená zo špičkového smrekového dreva triedy A++ a tiež európskeho javora a má dĺžku približne 58 cm. Krásny zvuk poskytuje vďaka talianskym nylonovým strunám Aquila. Gitara obsahuje 800 mAh lítiovú batériu, ktorú je možné nabiť za 2,5 hodiny a dokáže napájať gitaru a jej osvetlenie po dobu 10 hodín. Aplikáciu si môžeš stiahnuť za pomoci QR kódu v používateľskom manuále a je určená pre smartfóny s Androidom 4.3 a novším, ako aj iOS 8.0 a novším. Smartfón s gitarou spáruješ za pomoci technológie Bluetooth 4.0.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom