Najlacnejšia vlajková loď, ktorá je vybavená tým najlepším hardvérom, získava svoju prvú aktualizáciu. Potvrdzuje tak vlastné slová, ktoré sľubovali príkladnú starostlivosť, podobne ako je tomu u Xiaomi smartfónov.

Predstavenie smartfónu sa nieslo vo veľkom štýle a už prvotné informácie nasvedčovali tomu, že nepôjde len tak o hocijaké zariadenie. Výsledkom bola najlacnejšia vlajková loď so súčasne najvýkonnejším vnútrom na trhu. Je to tiež prvé zariadenie od Xiaomi, ktoré je primárne určené pre Európu. A navyše za cenu, na akú sa ostatné vlajkové lode nechytajú.

Aktualizácia hlavne optimalizuje

Pri predstavené výrobca sľuboval, že smartfón bude dostávať pravidelné aktualizácie a svoj sľub aj dodržal. Hneď tá prvá má až 335 MB a optimalizuje hlavne fotoaparát a nahrávanie z duálneho mikrofónu. Taktiež odstraňuje aplikáciu Mi Roaming a opravuje chybu, kvôli ktorej sa niektoré aplikácie nechceli spustiť. V ponuke navigačných tlačidiel nájdeš tiež ich nový dizajn v štýle AOSP.

Aktualizácia nesie označenie MIUI V9.6.18.OEJMIFD a postupne je uvoľňovaná prostredníctvom OTA. Ak si ju ešte nedostal, môžeš jej dostupnosť skontrolovať v Nastaveniach. V rámci aktualizácie prišlo aj vyjadrenie od viceprezidenta spoločnosti, ktorý potvrdil, že doba na odomknutie bootloadera sa skráti na 3 dni.

Xiaomi Poco F1

Xiaomi Poco F1 prichádza s procesorom Snapdragon 845 a pamäťou 6 + 64/128 GB a 8 + 256 GB. Beží na Androide 8.1 s nadstavbou MIUI 9. Displej má 6,18″, rozlíšenie Full HD+ a ide o typ IPS. Nechýba duálny fotoaparát 12 + 5 MPx na zadnej a 20 MPx snímač na prednej strane.

Kúpiť modrý Xiaomi Poco vo verzii 6 + 64 GB len za 302 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Kúpiť modrý Xiaomi Poco vo verzii 6 + 128 GB len za 306 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Ak zariadenie ešte nevlastníš, no máš ho vo svojom hľadáčiku, využiť môžeš niektorú z našich akcií, kde máš možnosť nakúpiť za skvelé ceny. Predovšetkým 128 GB varianta je v ponuke, ktorá sa len ťažko odmieta. Pri voľbe dopravy nezabudni zvoliť EU Priority Line, aby si predišiel zbytočným poplatkom.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú