Xiaomi plánuje tento rok predstaviť smartfón s cenou okolo 540 €

banner-mi-maxSpoločnosť Xiaomi poznáme ako výrobcu smartfónov vysokej kvality, no zároveň veľmi prijateľnej ceny. Tento rok sa to má zmeniť a ceny už pravdepodobne nebudú také nízke pri všetkých smartfónoch.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Spoluzakladateľ spoločnosti Xiaomi, Liwan Jiang, oznámil, že tento rok výrobca definitívne predstaví smartfón vyššej ceny. Napriek tomu sa však očakáva, že zariadenie bude nadštandardnej kvality a cena bude vzhľadom na kvalitu stále nižšia. Konkrétne sa hovorí o sume 4000 čínskych yuanov, čo je v prepočte okolo 540 €.

Xiaomi Mi5 Pro 4GB/128GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>Súčasná generácia Xiaomi Mi Note

Súčasná generácia Xiaomi Mi Note

Tejto správy sa však netreba báť a Xiaomi bude aj naďalej produkovať cenovo dostupné a kvalitné smartfóny. S vyššie spomínanou kategóriu zariadení sa tak bude zaoberať len okrajovo. Naskytá sa teda otázka, o aký smartfón by sa mohlo jednať. To zatiaľ s istotou určite povedať nemôžeme, no zdroje tvrdia, že by sa mohlo jednať o Xiaomi Mi Note 2 vo verzii so zahnutým 2K displejom, Snapdragonom 821 či 6 GB RAM pamäťou.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.