banner-mi5s-plus
Xiaomi sa angažuje vo výrobe zariadení a gadgetov rôznych druhov. Najnovšie sa spoločnosť rozhodla predstaviť nové slúchadlá Piston Pro, ktoré tak pribudnú k jeho starším súrodencom tejto línie. Jedná o in-ear slúchadlá do uší, ktoré prichádzajú s krásnym dizajnom a ešte lepšou cenovkou, čo je však u Xiaomi takmer samozrejmosťou.

Spoločnosť Xiaomi sa venuje výrobe slúchadiel k svojim zariadeniam už nejaký ten čas. So získanými skúsenosťami tak teraz predstavuje ďalšie slúchadlá z obľúbenej modelovej rady Piston. Tie so sebou prinášajú krásny dizajn s exolovaným povrchom, ktorý dodáva slúchadlám vyššiu odolnosť a nádych luxuu. Na výrobu zvukovej komory slúchadiel bol použitý špeciálny diamantový nôž v CNC stroji, ktorý slúchadlá hneď upravil aj gravírovaním v CD štýle. Hlavná časť slúchadiel je vyrobená z hliníku. Spoločnosť si dáva záležať na každom detaile aj pri slúchadlách, čo je vidieť hneď pri prvom pohľade. Aby sa slúchadla v ušiach príliš neuvoľnili a nevypadli, sú zahnuté na 45° a tak sadnú to uší presne, bez vypadnutia.

xiaomi-piston-pro

Spoločnosť v nových Xiaomi Piston Pro využíva technológiu dvoch cievok a pohybujúceho sa piestika. Tým sa dosiahne čistý, prirodzený a verne podaný zvuk. Výrobca ponúka na svojej oficiálnej stránke aj audio nahrávku, vďaka ktorej môžete počuť ako znejú nové Piston Pro slúchadlá, čo je naozaj skvelý nápad výrobcu ako prilákať potenciálnych zákazníkov. Na ovládanie novinky bude slúžiť ovládač s troma tlačidlami. S nimi budete môcť ovládať prehrávanie hudby, preskočiť skladby či pozastaviť prehrávanie, čo je dnes už štandardom pri mnohých slúchadlách. Xiaomi sa rozhodlo staviť na klasický okrúhly kábel z TPE materiálu s matnou povrchovou úpravou.

xiaomi-piston-pro-3

K samotným slúchadlám však v balení dostanete aj prídavok silikónových špuntov v rôznych veľkostiach, aby slúchadlá „sadli“ naozaj každému. Na túto novinku spoločnosť Xiaomi vyvesila cenovku necelých 20 €, čo je naozaj dobrá ponuka za kvalitne spracované slúchadlá, s krásnym dizajnom a vernou reprodukciou zvuku. Piston Pro prídu na trh už onedlho, konkrétne 11.novembra. Pre tých, ktorí sa rozhodnú zakúpiť si tieto slúchadlá k svojmu Xiaomi smartfónu, máme ešte jednu správu. Po ich pripojení k zariadeniu si môžete v nastaveniach zvoliť typ slúchadiel a upraviť si celkové nastavenia pre ešte lepší zvukový zážitok. Inak sú slúchadlá kompatibilné so všetkými smartfónmi. Znova sa tak potvrdila skvelá povesť spoločnosti a jej zmyslu pre detail, kvalitu a aj cenu.

xiaomi-piston-pro-2

xiaomi-piston-pro-6

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP