banner-redmi-3s
Spolupráca medzi Xiaomi a spoločnosťou 1MORE sa tiahne už dlhé roky. Plody tejto spolupráce vždy ocení množstvo fanúšikov slúchadiel rôznych veľkostí a tvarov. Vždy, keď gigant predstaví nejaký nový produkt v oblasti slúchadiel, nádherný dizajn je už dopredu zaručený.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Presne toto platí aj v prípade nového Bluetooth headsetu, ktorý si právom zakladá na špičkovom dizajne. Slúchadlá tvorí moderný vzhľad z hliníka, ktorý má navyše aj brúsený povrch. Na výber máme dve farebné prevedenia – čiernu a červenú. K headsetu sa pripojíte cez Bluetooth 4.1, pričom maximálny dosah je 10 m. Výsledná hmotnosť je taktiež veľmi príjemná a predstavuje 23 g. Výrobca udáva výdrž pri prehrávaní hudby až 8 hodín a opätovné nabitie trvá rovné 2 hodiny.

1more-bluetooth-headset-oficialne(4)

1more-bluetooth-headset-oficialne(2)

Zariadenie disponuje aj stupňom ochrany voči ošpliechaniu vodou podľa certifikácie IPX4. Nespornou výhodou je aj vstavaný mikrofón s ovládacími prvkami na zmenu hlasitosti alebo na pozastavenie prehrávaného média. Tento nový Bluetooth headset od 1MORE ocenia obe pohlavia a jedná sa o parádny dizajnový, no aj funkčný doplnok. Bohužiaľ, cena už nie je taká ľudová a predstavuje 399 yuanov, čo je v prepočte okolo 54 €.

1more-bluetooth-headset-oficialne

1more-bluetooth-headset-oficialne(7)

Ak plánujete kúpu tejto novinky, samozrejme, cena je pre nás vyššia. Tento technologický skvost si môžete zakúpiť v e-shope iBuygou.com za 94 €.

1more-bluetooth-headset-oficialne(1)

1more-bluetooth-headset-oficialne(5)

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom