Teraz čítate
Xiaomi predstavilo nádherné 1MORE Bluetooth slúchadlá s poriadne vysokou cenou

banner-redmi-3s
Spolupráca medzi Xiaomi a spoločnosťou 1MORE sa tiahne už dlhé roky. Plody tejto spolupráce vždy ocení množstvo fanúšikov slúchadiel rôznych veľkostí a tvarov. Vždy, keď gigant predstaví nejaký nový produkt v oblasti slúchadiel, nádherný dizajn je už dopredu zaručený.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Presne toto platí aj v prípade nového Bluetooth headsetu, ktorý si právom zakladá na špičkovom dizajne. Slúchadlá tvorí moderný vzhľad z hliníka, ktorý má navyše aj brúsený povrch. Na výber máme dve farebné prevedenia – čiernu a červenú. K headsetu sa pripojíte cez Bluetooth 4.1, pričom maximálny dosah je 10 m. Výsledná hmotnosť je taktiež veľmi príjemná a predstavuje 23 g. Výrobca udáva výdrž pri prehrávaní hudby až 8 hodín a opätovné nabitie trvá rovné 2 hodiny.

1more-bluetooth-headset-oficialne(4)

1more-bluetooth-headset-oficialne(2)

Zariadenie disponuje aj stupňom ochrany voči ošpliechaniu vodou podľa certifikácie IPX4. Nespornou výhodou je aj vstavaný mikrofón s ovládacími prvkami na zmenu hlasitosti alebo na pozastavenie prehrávaného média. Tento nový Bluetooth headset od 1MORE ocenia obe pohlavia a jedná sa o parádny dizajnový, no aj funkčný doplnok. Bohužiaľ, cena už nie je taká ľudová a predstavuje 399 yuanov, čo je v prepočte okolo 54 €.

1more-bluetooth-headset-oficialne

1more-bluetooth-headset-oficialne(7)

Ak plánujete kúpu tejto novinky, samozrejme, cena je pre nás vyššia. Tento technologický skvost si môžete zakúpiť v e-shope iBuygou.com za 94 €.

1more-bluetooth-headset-oficialne(1)

1more-bluetooth-headset-oficialne(5)

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
25%
Chcem to
13%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
50%
Neznášam to
13%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]
 • medko

  skoda tej ceny keby bola pre nas za tych 50€ bral by som to… kto vymyslel bezdratove sluchadla by mal dostat nobelovku

 • klasik

  No fajn, bluetooth. A na jakú s prepáčením r.i.ť je tam ten kábel, decentne prehodený na chrbát?

  • IQLogic

   A ako by si si to predstavoval bez neho? Či pripojené každé slúchadlo k mobilu osobitne? Alebo proprietárny bezdrôtový prenos medzi jedným a druhým slúchadlom?
   Toto je najbežnejšie a najvhodnejšie vyhotovenie bezdrôtových slúchadiel – jeden akumulátor, jeden zosilňovač a jeden káblik.
   Zvykne to byť tak, že v jednom slúchadlu je akumulátor a v druhom zosilňovač.
   Netvrdím, že slúchadlá bez káblika neexistujú, ale ich ceny sú už úplne niekde inde.

   • klasik

    A čo si vyhral? Nieje jednoduchšie mať to zapojené priamo do mobilu?

    „SAL BTHP 2000/BK“ stojí to 20€, niesu to síce „štuple“ ale neomotávaš sa drôtmi jak španielský vtáčok.