Rozmanité portfólio produktov čínskeho Xiaomi zahŕňa aj kategóriu notebookov, v ktorej spoločnosť stihla predstaviť už niekoľko skvelých kúskov za výborné ceny. Špecifikáciami, kvalitou spracovania a teraz aj akciovou cenou oslovia záujemcov dva modely Xiaomi notebookov, ktoré sú dostupné už za menej ako 700 €. 

Schopnosť vyrábať perfektné produkty za ešte lepšie ceny vyzdvihla Xiaomi za pár rokov medzi najväčších výrobcov elektroniky. V tomto segmente spoločnosť tiež predstavila dva skvelé modely týchto zariadení, ktoré sa opäť ocitli v neodolateľnej zľave. Xiaomi Mi Notebook Pro a Xiaomi mi Notebook Air 13″ teraz prichádzajú v akcii, vďaka ktorej zákazníci poriadne ušetria.

Xiaomi Mi Notebook Air 13″ 2018

Cena: 686 €

Prvým zo zlacnených Xiaomi notebookov je kompaktný model Mi Notebook Air s 13″ IPS displejom, ktorý sa pýši FullHD rozlíšením a maximálnym jasom 300 nitov. Nie je to však len skvelá obrazovka, ktorá púta pozornosť zákazníkov, pretože ich zaujme aj skvelý hardvér. Pre výpočtový výkon do tohto kúsku výrobca vložil procesor Intel Core i5 so 4 jadrami, ktoré sú taktované na 1,6 GHz. V prípade potreby ich však technológia Turbo Boost popoženie až na frekvenciu 3,4 GHz. Do toho sa pri operáciách zapája slušná 8 GB operačná RAM pamäť s frekvenciou 2400 MHz.

Kúpiť Xiaomi Mi Notebook Air 13 2018 za 686 €
Bleskový výpredaj

O grafické úkony je postarané vďaka karte Nvidia GeForce MX150 a pamäťou 2 GB.Všetky súbory pritom môže používateľ ukladať na 256 GB veľký SSD disk. Ten je vďaka prítomnosti voľného M2.SATA slotu rozšíriť o ďalšiu jednotku. Predný fotoaparát s rozlíšením 1 MPx je slušným pomocníkom pri videohovoroch. O napájanie bez adaptéra sa stará 5 400 mAh Li-ion batéria, ktorá sa do plnej kapacity doplní už za 1-2 hodiny. Aby toho nebolo málo, Xiaomi tomuto notebooku pridalo aj slot pre SD karty, dve rýchle porty USB 3.0 a jeden USB-C port, no nechýba tu ani HDMI a 3,5 mm audio jack.

O hudobný zážitok pritom nie je núdza, a to vďaka prítomnosti skvelých AKG stereo reproduktorov o výkone 2 x 2 W s technológiou Dolby Premium. Elegantná konštrukcia osadená týmto hardvérom váži iba 1,3 kg. To všetko teraz nový Xiaomi Mi Notebook Air v 13″ verzii ponúka v našom FonTech Shope len za 686 €. Tento model sa totiž dostal do bleskového výpredaja, pričom pri výbere dopravy EU Priority Line zákazník nezaplatí žiadne dodatočné poplatky pri doručení.

Xiaomi Mi Notebook Pro

Cena: 656 €

Ďalším perfektným notebookom z dielne Xiaomi za akciovú cenu je nadupaný Xiaomi Mi Notebook Pro, ktorý používateľovi ponúka silný procesor Intel Core i5 so 4 jadrami a taktom na 1,6 GHz. Turbo Boost pritom v prípade potreby vytlačí túto frekvenciu až na 3 GHz. Výpočtový výkon zabezpečuje tiež operačná RAM pamäť o kapacite 8 GB a všetky súbory je možné uložiť do 256 GB SSD disku, ktorý je možné ešte rozšíriť o ďalšiu pamäť. Pre hranie hier a vytváranie grafiky zasa príde vhod grafický akcelerátor Nvidia GeForce MX150 s 2 GB pamäťou, ktorý všetok obsah zobrazuje na 15,6″ FullHD displeji.

Zobraziť celú galériu (1)
Kristián Hrušovský / FonTech

Kúpiť Xiaomi Mi Notebook Pro za 656 €
Zľavový kupón: LITBXIAOMIPROI5A

Po stránke konektivity v Xiaomi Mi Notebooku Pro nájdeme trojicu portov USB 3.0 a dva USB-C konektory, pričom sa znova nezabudlo ani na slot pre SD karty, HDMI port a 3,5 mm audio jack. K internetu sa môže používateľ pripojiť prostredníctvom Wi-Fi v štandarde 802.11 a/b/g/n/ac, alebo môže využiť ethernetový port, ktorý zvláda maximálnu rýchlosť až 867 MB/s. Hudobné podanie v tomto prípade prinášajú výborné reproduktory Harman Kardon so systémom Dolby Atmos a výkonom 2 x 2,5 W.

Zobraziť celú galériu (1)
Kristián Hrušovský / FonTech

Zdrojom energie je mimo adaptéra aj batéria s kapacitou až 8 000 mAh, vďaka ktorej tento notebook vydrží na jedno nabitie v stand-by režime 7 až 8 hodín. Pri nabíjaní pritom svoju energiu dobije už do 2 hodín, a to vďaka technológií rýchleho nabíjania 1C cez USB-C port. Toto všetko teraz Xiaomi Mi Notebook Pro ponúka vo FonTech Shope za jedinečnú cenu 656 €, no len pri využití kupónu LITBXIAOMIPROI5A. Doprava Expedited Postal opäť zabezpečí, aby prišiel balík zákazníkovi v poriadku a bez nutnosti doplácať ďalšie poplatky.

Kupón uplatníš v košíku nasledovne: 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom