Xiaomi notebook príde nakoniec až v troch veľkostiach

banner-redmi-note-3
Pár dní dozadu sme vám priblížili špecifikácie nového Xiaomi notebooku. Ten podľa najnovších zistení príde v troch veľkostiach.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Verzie budú na trh vychádzať postupne od najväčšej, počnúc 15,6-palcovou, potom 13,3-palcovou a končiac najmenšou 12,5-palcovou. Výroba sa bude odohrávať v odlišných firmách. Najväčšia 15,6-palcová verzia prednedávnom odokryla svoje špecifikácie. FullHD displej, 8 GB RAM, procesor Intel Core i7 štvrtej generácie, nVIDIA GeForce GTX 760M a operačný systém Linux predpovedajú sľubné výsledky.

xiaomi-notebook-pc-leak (Custom)

Z týchto údajov sa dá vyčítať, že Xiaomi sa veľmi snažilo držať cenu pri zemi. Intel Core i7 štvrtej generácie určite nie je zlý procesor, no na trhu nájdeme aj novšiu 6 generáciu. Grafická karta je tiež už pomerne stará a bola vydaná v roku 2013. A samozrejme aj použitý operačný systém Linux vypovedá o fakte, že proste licencia na Windows je pridrahá. Cena notebooku sa odhaduje okolo 450 €.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]
  • Martin

    super cena :) THUMBS UP