Príchod novej vlajkovej lode od Xiaomi nám už klope na dvere. Toľko očakávaná Mi7-čka má byť predstavená už koncom tohoto mesiaca. No Xiaomi si na tento deň údajne chystá aj predstavenie 3. generácie najpopulárnejšieho športového náramku Mi Band.

Ak sú tieto informácie skutočne pravdivé, tak koniec mesiaca bude bezpochyby patriť tomuto čínskemu majstrovi. Predstavenie nového top modelu spoločnosti, ktorý má byť podľa doterajších informácií fantasticky vybavený a taktiež má obsahovať pár výnimočných prvkov, ako napríklad snímač odtlačkov prstov v displeji spolu s predstavením novej generácie športového náramku, ktorý používa takmer polovica mojich známych, je skutočne kombinácia, ktorá priláka pozornosť technologických nadšencov z celého sveta.

Tieto špekulácie sa objavili na najpopulárnejších Weibo účtoch, ktorých predikcie sú mnohokrát pravdivé. Po takýchto masových špekuláciách a dohadoch je dosť možné, že spoločnosť Xiaomi začne postupne dávať von oficiálne informácie o tom, kde a kedy bude oficiálne predstavenie, či už jednej, alebo oboch noviniek súčasne.

Nová Mi7-čka má teda prísť s dizajnom a lá iPhone X, taktiež s funkciou 3D rozpoznávanie tváre a k tomu sa má pridať už spomínaný snímač odtlačkov prstov v displeji. Očakáva sa taktiež 5.65″ a 6.01″ displej, procesor Snapdragon 845 spolu so 6 GB operačnej pamäte RAM a podpora bezdrôtového nabíjania.

Nová 3. generácia náramku Mi Band bude zas disponovať väčším dotykovým displejom a taktiež sa špekuluje o funkcii ovládania gestami. Samozrejmosťou je certifikácia IP67, ktorá zabezpečí odolnosť voči prachu a vode. Tak Xiaomi, sme zvedaví, v akom štýle odpáliš koniec tohto mesiaca.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom