Po všetkých tých produktoch, ktoré už Xiaomi predstavilo, by sa dalo povedať, že nás táto spoločnosť už ničím neprekvapí. No potom prichádza tento produkt, ktorý je úplne iný, ako všetky doteraz predstavené.

Pri kúpe akejkoľvek elektroniky sa takmer vždy nájde aj variant od známeho čínskeho giganta Xiaomi. V portfóliu spoločnosti sa už dlhšie nachádza zaujímavý a zároveň netradičný produkt – stavebnicový robot, ktorého môžeš ovládať pomocou smartfónu.

Modulárna konštrukcia a dlhá výdrž batérie

Robot sa nazýva MITU a ide o tzv. DIY verziu. To znamená, že prichádza v rozloženom stave a je len na tebe, aby si ho poskladal dokopy. Balenie obsahuje až 978 častí, medzi ktorými sa nachádza aj procesor a motor. Robot navyše obsahuje systém na držanie rovnováhy. Ovládanie prebieha pomocou smartfónu a aplikácie, kde sú k dispozícii až 3 možnosti ovládania.

Kúpiť Xiaomi MITU smart robot za 71 €
Zľavový kupón Jandeal86

Na ‚‚tele’’ robota sa nachádzajú 4 USB Type-C konektory, do ktorých je možné pripojiť rôzne senzory a snímače. Navyše ho je možné aj programovať. Možností je tak skutočne veľa a je len tak na tebe, aký bude výsledok. Robot obsahuje 1700 mAh batériu, ktorá sa postará až o 12 hodín zábavy. Xiaomi MITU Robot je momentálne dostupný vďaka kupónu Jandeal86 za cenu necelých 71 €. Nad kúpou určite dlho nerozmýšľaj, keďže za túto cenu je dostupných len 7 kusov! S dopravou EU Express ťa navyše načakajú žiadne ďalšie poplatky.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú