Xiaomi MiPad 2 prešiel certifikačných úradom

banner-redmi-note2
 Prvá generácia Xiaomi MiPad bola veľmi úspešná a priniesla požadovaný výkon, o ktorý sa staral procesor nVidia Tegra K1. V spojení s odladenou nadstavbou MIUI sme sa dočkali výborného tabletu, ktorý spĺňal najvyššie štandardy. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Ak sa pýtate, prečo zasa píšeme o zariadení Xiaomi, keď na tento rok už majú naplánovaných hneď niekoľko predstavení? Čínsky gigant však vôbec nepozná oddych a v pláne na tento rok sa objavila aj druhá generácia tabletu MiPad, MiPad 2. Prvé informácie pohádzajú z čínskeho certifikačného úradu 3C. Informácií je zatiaľ iba pomenej, no prednedávnom sme sa dozvedeli jednu vlastnosť, ktorou môže Xiaomi MiPad 2 disponovať.

 xiaomi-mi-tablet-2-zoomed

Xiaomi má v pláne údaje priniesť s novou generáciou prvý tablet, ktorý bude disponovať Androidom 5.1 a zároveň aj najnovším operačným systémom Windows 10. V každom prípade sa máme na čo tešiť. Nové informácie sa budú objavovať postupne.

Zdroj: Gizmochina.com 

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]